Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’e en ucuz fiyatları ile hamam böceği ve haşere ilaçlama servisi verir.

Hamam böcekleri tehlikeli canlılardır. Çünkü bıraktıkları dışkılar ve salyalarla insanlara bulaştırdıkları mikroplar yolu ile ciddi sağlık problemlerinin sebebi olabilirler. Bu nedenle hamam böceğinden kurtulmak da şarttır. Bu haşere sorunlarının kısa sürede çözülmesi için ise, hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Bu firmalar tarafından sağlıklı ve kesin sonuçlar almak istiyorsanız, profesyonel şirketler tercih edilmelidir.

Hamam böcekleri türleri de oldukça fazladır. Alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, karafatma, kakalak böceği bu türler arasında bulunmaktadır. Hamam böceği ilaçlama önemlidir çünkü bu haşerelerle ev ve iş yerlerimizde de sıklıkla karşılaşırız. Sıcak alanları sevdiklerinden ve insan gıdaları ile beslendiklerinde, gıdaların fazla bulunduğu ve sıcaklığın da olduğu fırın, lokanta, restaurant, yemekhane, mutfak gibi yerlerde görülürler. Bu gibi yerlerin hijyen olması oldukça önemlidir. Bu nedenle hamam böceği sorunu ile karşılaşıldığı anda ilaçlama uygulatılmalıdır.

Hamam Böceğinden İnsanlara Bulaşan Bazı Hastalıklar;

 • Verem
 • Dizanteri
 • Hepatit
 • Atraks mikrobu
 • Astım
 • Alerjik Rahatsızlıklar
 • Gıda Zehirlenmeleri

Hamam böceği ile mücadele de ve hamam böceklerinden gelebilecek hastalıklardan korunmanın en etkin yolu hamam böceği ilaçlama servisleri ile irtibata geçerek hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

Hamam Böcekleri Yumurtalarını Hangi Alanlara Bırakır ?

Hamam böceklerinin çoğalma şekli yumurtlamadır.  Bu yumurtaları; bizim göremeyeceğimiz ve ulaşamayacağımız alanlara bırakırlar. Bu durum ilaçlama hizmeti almayı zorunlu kılar. İlaçlama tekniği olarak jel ilaçlama tekniği kullanmak doğru olacaktır. Bu hamam böceği ilaçlama işlemi, şırınga ya da silikon tabancası ile ufak parçalar halinde bırakılan ilaçlarla gerçekleştirilir. Hamam böceği bu ilacı yiyerek ölür. Bir başka haşere de öleni yer. Kısa süre içerisinde bu şekilde devam eden döngü sayesinde hamam böceği sorunlarından kurtulmuş olunur. Ayrıca jel ilaçlama tekniğinin püskürtme ile gerçekleşmemesi sebebiyle insan sağılığına ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktur. Bu sebeple uygulamadan önce herhangi bir önleme gerek olmadığı gibi, uygulama sırasında da insanların ya da varsa evcil hayvanların alanı terk etmesine de gerek yoktur.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

Hamam böceği ilaçlama şirketleri seçilirken, profesyonel ve yasal olmalarına dikkat edilmelidir. Çünkü bu haşerelerden kurtulmak çok hassas bir konu olduğu gibi, hamam böceği ilaçlama işlemi gerçekleştirecek olan kişilerin de eğitimli, tecrübeli ve uzman olmaları gerekmektedir. Aksi halde vücut dirençleri oldukça kuvvetli olan bu haşerelere uygulanacak yanlış ilaçlamalar, bu haşerelere bağışıklık kazandırabilir. Hamam böcekleri kafaları kopsa dahi bir süre yaşamlarını devam ettirebilir. Ayrıca aç ve susuz kalarak da yaşayabilmekte olan bu haşerelerden kurtulmak bu gibi durumlar sebebiyle bireysel olarak yapılan müdahalelerle oldukça zordur.

Garanti ilaçlama olarak, hamam böceği ilaçlama yanı sıra tüm haşere ilaçlama hizmetleri ile de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Bu haşerelerden hem ev ilaçlama hizmetimiz ile hem de okul, fırın, hastane, lokanta, apartman, bina, site, bahçe ilaçlama, tarla, park ilaçlama gibi hizmetlerimiz ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bizlere bu konular hakkında bilgi ve yardım almak için 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 1. Fatih Demir 12 Aralık 2015 23:31 - Reply

  Merhaba,
  Özellikle mutfağımızda hamam böcekleri görüyoruz. İlaçlama işlemi ne kadar zaman alıyor ve ücreti nedir?
  İyi akşamlar

Yorum yap