Konut Hizmetleri

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Konut hizmetleri, Garanti ilaçlama şirketi çatısı altında, ev, bina, site, bodrum, müstakil ev, villa, yazlık, çiftlik, yalı, köşk gibi alanlarda hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Konut hizmetleri için adına yakışır biçimde Garantili ilaçlama hizmeti sunan şirketimizi dilediğiniz zaman arayabilir, yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Yaşam alanlarımız kıymetlidir. Haşere ve kemirgen türlerinin ev, bina gibi yaşam alanlarınızı kısıtlamasına ve maddi manevi zararlar vermesinin önüne geçebilmek adına profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurarak ilaçlama hizmetlerinden mutlaka  faydalanın.

Ev İlaçlama

Haşere ve kemirgenler çok eski zamanlardan beri yaşadığımız ortamlarda bulunan ve mikroplarını yayarak hastalık bulaştıran canlılardır. İş yerlerimizde, evlerimizde kısacası yaşadığımız her alanda görülen haşere, böcek ve kemirgenler bünyelerinde birçok hastalık bulaştırıcı mikropları taşırlar. Bazı haşereler canlıları ısırarak, bazı haşereler ise mekan içerisinde gıda ürünlerinin üzerinde gezinerek hastalık bulaştırırlar. Konut içerisinde özellikle geceleri aktif olan haşereler karanlığı çok severler. Çok hızlı çoğalıp, çok hızlı üreyen haşere ve böceklerin toplamda milyonlarca türü vardır. Böcek ve haşereler sıcak olan ve yiyeceklerin olduğu her ortamda bulunurlar. Konutlarda özellikle mutfak ve banyo gibi alanlara yerleşen böcekler, bu alanlarda suratle çoğalırlar. Konut içerisinde gördüğünüz 1 tane haşere, o mekanda aslında birçok haşerenin olduğunun işaretidir.

konut icerisi ilaçlama

konut icerisi ilaçlama

Konut içerisinde haşere veya kemirgenlerden kurtulmak için eczanelerden ya da marketlerden alınan kalitesiz ilaçlar ile konut ilaçlaması yapmak ile böceklerden kurtulamazsınız. Böcek ve haşere ilaçlaması için kesinlikle profesyonel destek almalısınız. Bu desteği de size sadece ilaçlama şirketleri verebilecektir. Bilinçsizce ve kalitesi ilaçlar ile haşere ilaçlamak çok tehlikelidir. Ayrıca kalitesiz ilaçlar ile yapacağınız ilaçlar haşere, böcek ve kemirgenleri öldürmeyeceği gibi, bu zararlı canlıların ilaçlara karşı direncini de arttırmaktadır. Konut ilaçlama kesinlikle profesyonel ekibi olan, yasal çalışan ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan bir ilaçlama şirketi tarafından yapılmalıdır. İlaçlama uygulaması dikkat ve titizlik gerektiren bir uygulamadır. Bu nedenle haşere, böcek ve kemirgen türleri için hangi ilacın nasıl ve ne kadar uygulanacağını bilmek gerekir.

7/24 Kesintisiz ve Garantili İlaçlama Hizmeti

Garanti ilaçlama servisimiz bünyesinde çalışan ilaçlama elemanlarımız, konut ilaçlama konusunda uzmandır. Mekanınızı istila edebilecek sayısız haşereyi tanıma konusunda eğitilmiş ve bu haşereler ile nasıl mücadele edileceğini bilen ilaçlama ekibine sahip olan Garanti ilaçlama şirketimiz, konut ilaçlama ve her türlü mekan ilaçlamaları konusunda sizlere güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Konut ilaçlamalarında kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylıdır.