---

Pangaltı Böcek İlaçlama

Pangaltı Böcek İlaçlama

Pangaltı böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Pangaltı semtine garantili böcek ilaçlama hizmeti alın!

Şişli şubemizde ilçedeki tüm semtlere hizmet sağlamaktayız. Şubemiz, semtte her alanda aktif olarak hizmet vermektedir. Böcekler açık, kapalı birçok alanda bulunabilmektedir. Bu alanlarda böceklerin varlığı, insan sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Böcekler Nerede Yaşar?

Böcekler insanların bulunduğu, bulunmadığı her alanda yaşayabilmektedir. Genellikle doğal alanlarda yuvalarını kurmaktadırlar. Tarlalarda, bahçelerde ve parklarda bulunan haşereler, bu alanlardaki ekinleri ve bitkileri yemektedir. Çiçeklerimize zarar vermektedir. Özellikle geçimini çiftçilikten sağlayan insanlar için böceklerin varlığı maddi kayıp oluşturmaktadır.

Haşereler, kapalı mekanlarda, evlerde, işyerlerinde de bulunabilirler. En büyük zararı insanlara bu alanlarda vermektedirler. Evlerde, iş yerlerinde haşerelerin olması sağlıksız alanlar yaratmaktadır. İnsanların bulunduğu alanlara bakteri taşıyan böcekler, bulaşıcı hastalıklarında canlılar arası yayılmasını sağlamaktadır.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar

  • Gıda zehirlenmesi
  • Verem
  • Dizanteri
  • Mantar Hastalıkları
  • Tifüs
  • Lyme hastalığı
  • Veba
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı

Birçok hastalığı insanlara bulaştıran haşerelerin neden olduğu en büyük sorunlardan biri de, paraziter rahatsızlıklardır. Kan emerek beslenen haşereler, insanların vücudu üzerinde kaşıntı ve kızarıklığa neden olmaktadırlar. Sürekli süren kaşıntı hali, yaşam kalitemizi düşürdüğü gibi iş ve okul yaşantısında da sorunlara neden olabilmektedir.

Pangaltı böcek ilaçlama servislerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, bu sorunların önüne geçmektedir. Bakanlık onaylı ilaçlarla birçok haşere ve fare türünü ilaçlamakta ve kalıcı sonuçlar sağlamaktayız.

Ekonomik Fiyatlarla İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Gümüş böceği, akrep, tahta kurdu, tahtakurusu, halı böceği,  kulağakaçan böceği, sivrisinek ilaçlama, güve, kırkayak, kertenkele, Amerikan/ Alman hamam böceği, mayt, yaban arısı, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, örümcek, kalorifer böceği, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karınca, karafatma, çekirge, pire, sinek, sıçan, yılan.

Pangaltı böcek ilaçlama şubemize günün her saati ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen hizmet taleplerini en kısa sürede karşılık vermekte ve size en yakın servisimizi yönlendirmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla, kapsamlı hizmet almak için bize ulaşın.

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yorum yap

Hemen Ara