Tüm Haşereler | Garanti ilaçlama | Böcek İlaçlama, Haşere ilaçlama - istanbul

Tüm Haşereler

Tüm Haşereler

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Kasım 5, 2014 Yorum Yok »

En fazla ilaçlama yapılan kemirgen türleri arasında fare yer almaktadır. Uzun yıllardan beri hayatımızda var olan fare, çok zararlı bir canlı türüdür. Yaygın olarak bilinen fare türleri; hasat faresi, çeltik... Devamı »

Kırkayak ilaçlama

Nisan 1, 2014 Yorum Yok »

    Kırkayak ilaçlama; ağaçlık yerlere yakın alanlarda daha fazla yapılır. Yağmurdan sonra toprak yüzeyine çıkan ve böcek ölüleri ile beslenen bu haşerelerin bazı türleri oldukça zehirlidir. Genellikle dış mekanda... Devamı »

Kakalak İlaçlama

Nisan 1, 2014 Yorum Yok »

  Kakalak hamam böceklerinin sık rastlanan türleri arasında yer alır ve hamam böceği türlerine oranla daha küçük bir yapıya sahiptir. Genellikle gri veya boz renginde olan bu haşerelerden kurtulmak için... Devamı »

Akar (mite) ilaçlama

Nisan 1, 2014 Yorum Yok »

Akar ilaçlama; kaşıntıya neden olan ve buna bağlı alerjik hastalıkların yayılmasına neden olarak sağlık açısından son derece zararlı olan akardan kurtulmak için yapılır. Mite ya da mayt olarak da bilinen... Devamı »

Örümcek İlaçlama

Mart 24, 2014 Yorum Yok »

Örümceklerin bazıları tehlikeli olabildiklerinden her ihtimale ve verebilecekleri zararlara engel olmak için örümcek ilaçlama yaptırılması şarttır. Görüldükleri durumlarda, o alanlar açık ya da kapalı fark etmeden örümcek ilaçlama şirketleri tarafından... Devamı »

Akrep İlaçlama

Mart 24, 2014 Yorum Yok »

  Akrep ilaçlama özellikle bahçe ve bahçeli ev gibi alanlar ile ağaçlık bölgelere yakın yerlerde sıklıkla yapılır. Akreplerin birçok türü olduğu gibi, birçok türü zehirlidir. Bununla birlikte, bazı akrep türleri... Devamı »

Hamamböceği İlaçlama

Mart 24, 2014 Yorum Yok »

Hamam böcekleri dünyanın her yerinde bulunan, birçok mikrop barındıran, insan sağlığı açısından tehlikeli canlılardır. Yapıları bakımından küçük olmaları sebebiyle de çok hızlı hareket edebilmektedirler. Bu durum hamam böceği ile mücadele... Devamı »

Bit İlaçlama

Mart 24, 2014 Yorum Yok »

    , Bit ilaçlama yaptırmak, insan sağlığı açısından büyük önem teşkil ettiği gibi, hijyen açısından da son derece önemlidir. Ancak bilinçsizce yapılacak bu işlem sonucunda hem sağlık hem maddi... Devamı »

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Mart 24, 2014 1 Yorum »

Yüzyıllardır hayatımızda var olan fare, çok zararlı kemirgendir. Çeşitli alanlarda yaşamlarını sürdürürler ve yüzlerce türleri vardır. Yaşadıkları alanlara göre besin ihtiyaçlarını giderirler. Çok sağlam dişleri bulunması en sert cisimleri bile... Devamı »

Bir farenin ömrü ne kadardır?

Mart 24, 2014 Yorum Yok »

Bir farenin ömrü yaşam koşullarına ve türlerine bağlı olarak yaklaşık 2 yıl kadardır. Bununla birlikte, fareler kış aylarında besin bulmakta zorlandığından, açlıktan ölebilmektedir. Kör fare, diğer fare türlerine göre daha... Devamı »