Garanti İlaçlama

Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları

Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları, Adalar Anadolu Yakası’nda bulunan eşsiz doğal güzelliğiyle, engin masmavi deniziyle tüm istanbulluların kalbini fethetmiş, yerli ve yabancı turistlerin her mevsim ilgi gösterdikleri yerlerdendir. Adalar özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan ve zaman zaman da istanbulluların haftasonu tatilini geçirdikleri yerdir.

Böcek ve haşerelerin sevdiği yerler

Adalar yeşillik alanları fazla olduğu için bölgede sıcak havalarla birlikte çok sayıda böcek ve haşereye denk gelmek mümkün… Bunların başında örümcek, karınca, hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, gümüş böceği, tatarcık. Sivri sinek, kara sinek, kulağakaçan, güve, mite…vb Bu böcek ve haşereler çok çabuk üreyip, yayıldıkları için kişisel olarak müdahale etmek kolay değildir. Bu nedenle mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekmektedir.

Böcek ve haşerelerin en sevdiği alanlar depo, bodrum ve zemin katlar, mutfak, banyo olmak üzere daha çok parke ve duvar yüzeyleri, valiz ve çanta içi, mobilya ve pencere kenarı, çekmece içi, mutfak dolabı üzeri, beyaz eşyaların arkası, kalorifer altı, ayakkabı ve elbise dolabı, lavabo…vb yerlerde karşımıza çıkarlar.

Bu böcek ve haşerelere erken müdahale edilmediği taktirde çok ciddi hastalıklara da neden olabilirler. Bu hastalıklar; böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, bağırsak enfeksiyonları, hepatit, dizanteri, sarı humma. Dang humması, tifüs, astım, verem, veba, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, gıda zehirlenmesi…vs

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Adalar ve çevresi için en etkili fare ve böcek  ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Adalar ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Firmamız ilaçlama öncesinde sizlere gerekli bilgi ve talimatları verecektir. Garanti ilaçlamayı günün 7/24 saati arayabilir bilgi alabilirsiniz. Adalar’ın tüm mahalle, cadde ve sokaklarına hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir