Garanti İlaçlama

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama fiyatları nedir? İlaçlama nasıl yapılır? Akrepler özellikleri itibari ile diğer haşerelere oranla çok daha tehlikelidir. Zehirli bir yapıya sahip olan akrepler çift halinde dolaşarak avlarına sokarak zarar verirler. İçindeki zehri avına bulaştıran akrep ile mücadele için denenen amatör uygulamalar oldukça tehlikelidir. Çift halinde dolaşan bu tür ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel akrep ilaçlama servisleri ile irtibata geçmek ve akrep ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

Akrep ilaçlama uygulaması yapılırken;

 • İlaçlama yapılan ortam hazır hale getirilir. Açıkta kapı, pencere varsa kapatılır ve ilacın etki gücü arttırılır.
 • Çocukların bünyesi yetişkinlere oranla daha zayıftır. Bu nedenle ilaçtan etkilenmemeleri için işlem bitene kadar uzak tutulurlar.
 • Akrep ilaçları ile yapılan ilaçlama sırasında açıkta yiyecek, içecek ve eşya varsa kaldırılır mümkün değil ise iyi bir şekilde korunur.
 • İlaçlama uygulaması bittikten sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.
 • Temizlik işlerinin ardından haşerelerden uzakta günlük yaşamınıza geri dönersiniz.

Akrep ilaçlama nasıl yapılır ve böcek ilaçlama ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrep ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar ücretin belirlenmesinde etkili olur. Akrep ile mücadele uzmanlık gerektiren bir iştir. Geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi çok tehlikelidir. Akrep sokması vakalarında insanların yaşamını yitirdiği göz önüne alındığında böyle bir durumla karşılaşmamak adına profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Akrep ilacı ile yok ettiğimiz akrep ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak akrebin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama yapılan alanın yüzölçümü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Akrep ilaçlama fiyatları hesaplanırken toplumdaki bütün kesimlere uygun olacak bir maliyet oluşturulur. Sağlığınızı tehdit eden ve salgın hastalıklara neden olan evdeki böceklerden kurtulmak için yılların tecrübeli ismi Garanti İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Akrep Sokması Durumunda Neler Yapılmalıdır?

Akrep sokması durumunda neler yapılmalıdır sorusunun yanıtı elbette bir Sağlık Kuruluşuna başvurmaktır. Ancak bu süre zarfından önce iyi bir ilk yardım ile hayati önem taşıyan önlemler ile akreplerin zehirlerinden kurtulabilirsiniz. Akrep sokması oldukça riskli ve hayati tehlike yaratan bir durumdur. Akrep sokması durumunda neler yapılmalıdır sorusuna yanıt verecek olursak;

 • Öncelikle akrebin soktuğu kişi sabit bir şekilde durmalıdır. Hareket etmesi engellenerek zehrin vücutta dolaşması engellenir.
 • Akrebin soktuğu yere buz tedavisi uygulanarak hem acı azaltılmış olur hem de zehir bir noktada tutulmuş olur.
 • Buz tedavisinin ardından akrebin soktuğu yere soğuk su tutulur ve vakit kaybetmeden bir Sağlık Kuruluşuna götürülür.

Akrep sokması durumunda alınan tedbirler tamamen önlem amaçlıdır, asla kesin sonuç vermeyecektir. Akrebin görüldüğü yerlerde düzenli olarak akrep ilaçlama uygulaması yapılmalı ve sağlık ekiplerinden destek alınmalıdır. Akrep ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Garanti İlaçlama firmamızı arayabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir