İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Aliağa Böcek İlaçlama

Aliağa Böcek İlaçlama

Aliağa konumu gereği İzmir’in en sıcak yerleşim yerlerinden biridir. Ülkemiz üzerinde özellikle Ege Bölgesi yaz aylarında sıcak ve kurak geçer. Bu nedenle birçok böcek ve fare saldırına karşı açık halde bulunmaktadır. Haşereler, insan sağlığı açısından oldukça zararlı bakteriyel canlılardır. Sağlığınızı bu canlıların tehditlerine karşı korumazsanız pek çok çeşitli maddi ve manevi kayıplara uğrayabilirsiniz. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüsleri, insanlarla etkileşimi sırasında kan ve dışkı yolu ile kolaylıkla bulaştırabilir. Aliağa böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizde.

Aliağa Böcek İlaçlama

Aliağa Böcek İlaçlama

Aliağa Böcek İlaçlama Servisimiz

Bu hastalıklar başlıca; verem, tifüs, dizanteri, mantar hastalıkları, parazitler hastalıklar, hepatit virüsü ve vebadır. Bunlar insan sağlığı açısından oldukça olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Firmamız, İzmir Aliağa ilçesi ve mahallelerinde başlıca aşağıdaki türler için mücadele verir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısıdır. Bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz ve etrafınızdaki insanların sağlığı için herhangi bir müdahalede bulunmadan haşere ilaçlama yardımı almanız gerekir.

İzmir Aliağa’da hizmet verdiğimiz mahalleler;

 1. Atatürk Mahallesi
 2. B.Hayrettin Paşa
 3. Bahçedere Mahallesi
 4. Bozköy
 5. Çakmaklı
 6. Çaltılıdere
 7. Çıtak Mahallesi
 8. Çoraklar
 9. Fatih Mahallesi
 10. Güzelhisar
 11. Hacıömerli Mahallesi
 12. Horozgediği
 13. Kalabak Mahallesi
 14. Kapukaya
 15. Karaköy Mahallesi
 16. Karakuzu
 17. Kazım Dirik
 18. Kurtuluş Mahallesi
 19. Kültür Mahallesi
 20. Mimar Sinan
 21. Samurlu
 22. Siteler
 23. Şehitkemal Mahallesi
 24. Uzunhasanlar
 25. Yalı Mahallesi
 26. Yeni Mahalle
 27. Yenişakran Mahallesi
 28. Yukarı Şehitkemal
 29. Yüksekköy Mahallesi

Referansını hizmet verdiği kişi ve kurumlardan alan firmamız TSE garantisi adı altında insan ve evcil hayvan sağlığına karşı son derece duyarlı olarak ilaçlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Siz de yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türü sorunu yaşıyorsanız Firmamıza ulaşarak gerekli yardımı ve hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Haşere ve fare ilaçlama uygulamalarımız  İzmir Aliağa’nın tüm mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

İzmir böcek ilaçlama servisimizi hemen arayın.

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yazar hakkında

gravatar

Garanti İlaçlama administrator

Bir cevap yazın