İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Böcekler ve haşereler, insan sağlığını olumsuz olarak etkileyen zararlı canlılardır. Haşere/kemirgenlerden korunmak için firmamızdan 7/24 destek sağlayabilirsiniz. Ekonomik koşullarda sağlığınızı koruyan firmamızın Kocaeli, İzmir ve İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine servisleri bulunmaktadır. Anadolu yakası böcek ilaçlama servisleri günün her saati İstanbul’un tüm ilçelerine arabalı servisleri ile hizmet vermektedir.

Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler;

Tüm ilçelerde, semt ve mahallelerde en ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tüm semtlerde fiyatlarımız aynıdır. Uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetler sayesinde rakiplerimizden her zaman bir adım daha öndeyiz.

Anadolu yakası böcek ilaçlama

Anadolu yakası böcek ilaçlama

İlaçlamanın Önemi

Haşere ilaçlama işlemi direkt olarak insan sağlığını ilgilendirmektedir. Hizmet alacağınız firmanın özellikleri burada bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Hizmet alacağınız firmanın kullanacağı ilaçlar sağlığa zararsız olmalıdır. Kimyasal ilaç kullanan amatör şirketler, insan sağlığına ciddi şekilde zarar vermektedir. Solunum yollarını kötü şekilde etkileyen ilaçlar, çocuklarınızın bağışıklık sistemine de zarar vermektedir. İlaçlama yaptıracağınız şirketi, hizmet almadan önce iyi araştırmalı, referansları olmayan şirketlerden hizmet almamalısınız.

Garantili yöntemlerimizle; Fare ilaçlama firması olarak örümcek, kırkayak, çatı faresi fındık faresi, kırkayak, tahtakurusu, bit, kara fatma, çıyan, tespih böceği, ken ve pire ilaçlama da yapıyoruz. Akrep, Alman- Amerikan hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, tahta kurdu, ev faresi, lağım faresi, kalorifer böceği, oryantal-normal hamam böceği, yılan, ağaç kurdu gibi böcek/fare türleri üzerinde %100 kesin sonuç sağlamaktayız. Anadolu yakası böcek ilaçlama şubelerimiz 7/24 hizmetinizde.

Garantili İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İç/dış tüm alanlara uygun yöntemlerimiz uzman personellerimiz tarafından uygulanmakta, yaşam alanlarınızda tek seferde kalıcı sonuçlar sağlanmaktadır.

www.garantiilaclama.com aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Canlı destek hattımız, gece gündüz günün her saati ve yılın her günü müşterilerimizi haşereler hakkında bilgilendirmektedir.

 

Toplam 1 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 5.

Bir cevap yazın