Garanti İlaçlama

Arnavutköy ilaçlama fiyatları

Arnavutköy ilaçlama fiyatları, Arnavutköy, Beşiktaş’a bağlı doğasıyla ve eşsiz boğaz manzarasıyla ünlü güzel ilçelerden biri. Gerek gün içinde gerekse haftasonları İstanbulluların ziyaret ettiği kafeleriyle, alışveriş mağazalarıyla, parklarıyla, restoranlarıyla, sahil şeridiyle, eğlence merkezleriyle popüler olmuş her kesimden insanın uğrak haline gelmiş mekanlarıyla popüler bir ilçemiz.

Arnavutköy ilaçlama Fiyatları

Yaz aylarıyla birlikte Arnavutköy’de de bazı haşerelere ve böceklere rastlamak mümkün. Bunlar arasında, pire, güve, örümcek, karınca, kırkayak, çıyan, kulağakaçan, kertenkele, mite, eşek arısı, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği, salyangoz, akrep, kene, gümüş böceği, tatarcık, tespih böceği, deri böceği..vb

Böcekler ve haşereler çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel olarak müdahale etmek kolay değildir ve tamamen yok olmaları içinde kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle günün 7/24 saati Garanti ilaçlama Şirketini aradığınızda bu konudaki tüm sorulara yanıt bulabileceksiniz. Firmanın kullandığı ilaçlar yasal mevzuata uygun olup, insan ve çevre sağlığına zararsız ilaçlardır.

Piyasada çok fazla ilaç firması bulunmaktadır ancak bu firmaların çoğu illegal ilaçlar kullanan ve yasal ruhsatları olmayan şirketlerdir. Bu nedenle garanti sonuç veren ve bununla ilgili yasal ruhsatları bulunan firmaları tercih ediniz.

Garanti Böcek ilaçlama firmasının ruhsatları Sağlık Bakanlığınca onaylı olup tüm ruhsatlara ve belgelere sahiptir. Firmanın uyguladığı böcek ve haşere ilaçlama yöntemleri çok önemlidir. Her böcek ve haşere türüne aynı ilaçlar kullanılmaz. İlaç kullanımı türlere göre değişir. Öncelikle tespit edilen böcek teşhis edilir ve belirlenen türe göre ilaç hazırlanır ve alana uygulanır.

Kullandığımız ilaçlar; sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kokulu ilaç türü uygulandığında ilaçlanacak alanın terk edilmesi gerekmektedir ve aynı zamanda eşyaların üzeri örtülmelidir aksi halde ilaçlar leke bırakabilir.

Böcek ve haşerelere karşı önlem almazsanız taşıdıkları virüsleri sizlere bulaştırabilir ve ciddi bazı hastalıklara yakalanabilirsiniz. Böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf ödemleri, hepatit, sarılık, bağırsak enfeksiyonları, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, tifüs, dizanteri, veba, verem, fil hastalığı, AIDS, sıtma…vb

Arnavutköy Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Böcekler ve haşereler daha çok nemli ve karanlık yerleri severler. Mutfak, banyo, halı ve kilim altları, sıva çatlakları, duvar yüzeyleri, parke arası, mobilya, pencere kenarı, valiz, çanta, elbise dolabı, ayakkabı dolabı, beyaz eşyaların arkası, mutfak dolabı kenarları ve nemli yüzeylerde çok gezinirler. Bu nedenle özellikle mutfak ve banyonuzun temiz ve hijyen tutmanız çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir