Hizmet Bölgesi:✅ Barbaros Mahallesi Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Barbaros Mahallesi Böcek İlaçlama

barbaros mahallesi bocek ilaclama
barbaros bocek ilaclama
Barbaros Mahallesi Böcek İlaçlama 4

Garanti böcek ilaçlama firması yıllardan beri hamam böceği, kalorifer böceği, pire, fare ve diğer haşere türlerine karşı mücadele vermektedir. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte sektörün öncü firması olamaya devam eden Garanti böcek ilaçlama firması, İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelerde olduğu gibi Bağcılar, Barbaros mahallesi ilaçlama servisi olarak da faaliyetini sürdürmektedir.

Barbaros Haşere İlaçlama

İlaçlama uygulaması; ev, iş yeri, otel, okul, fabrika gibi kapalı alanlarda, ve açık alanlarda tüm mekanlara uygulanılabilmektedir. Her türden böceğe karşı uygulanır. Bu işlem uygulandıktan sonra şikayetçi olunan alanda uzun bir süre belirli bir böcek veya fare türüne rastlanılmaz.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların en önemlisi firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından tüm belge ve ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Garanti böcek ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar TSE gereğince onaylı, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde Bağcılar veya yakınlarında kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız Garanti böcek ilaçlamaya bağlı, Barbaros mahallesi ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden böcek ve fare ilaçlama hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir