Bazı Haşere Türleri

Haşere türleri hakkında bilgiler. Böcek çeşitleri ve detaylı bilgiler. Böcek ilaçlaması nasıl yapılmalı? Haşereler hastalık taşır mı? Cevabı burada.Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama hizmeti de veren firmamız, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’e en ucuz fiyatları ile böcek ve haşere ilaçlama servisi verir. Hamam böcekleri tehlikeli canlılardır. Çünkü bıraktıkları dışkılar ve salyalarla... Devamı »

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama özellikle bahçe ve bahçeli ev gibi alanlar ile ağaçlık bölgelere yakın yerlerde sıklıkla yapılır. Akreplerin birçok türü olduğu gibi, birçok türü zehirlidir. Bununla birlikte, bazı akrep türleri ölümcül... Devamı »

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Yüzyıllardır hayatımızda var olan fare, çok zararlı kemirgendir. Çeşitli alanlarda yaşamlarını sürdürürler ve yüzlerce türleri vardır. Yaşadıkları alanlara göre besin ihtiyaçlarını giderirler. Çok sağlam dişleri bulunması en sert cisimleri bile... Devamı »

Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlama

Karıncalar evlerimizde içlerinde, mutfaklarımızda sıkça rastladığımız ve şikayet ettiğimiz haşereler olduklarından, özellikle yiyeceklerimize zarar vermelerine engel olmak amacıyla karınca ilaçlama şirketleri ile görüşülmelidir. Zira koloniler halinde yaşayan bu canlılarla başa... Devamı »

Halı Böceği İlaçlama

Halı Böceği İlaçlama

Evlerimizde kullanılmayan eşya ve kıyafetlerin içlerinde, halı ve kilimlerde bulunan halı böceği, kıl, tüy, deri ve hayvansal tüm eşyalarla beslenebilmektedir. Bu eşyaları zamanla kullanılmaz hale getirdikleri için halı böceğinden kurtulmak... Devamı »