Hizmet Bölgesi:✅ Beşyol Böcek ilaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Beşyol Böcek ilaçlama

besyol bocek ilaclama

Garanti ilaçlama şirketi olarak Beşyol böcek ilaçlama servisimiz ile  haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Ev, iş yeri, hastane, restoran, bahçe, park, sitede kısacası yaşamınızın her yerinde farklı türlerde haşere ve kemirgenle karşılaşabilirsiniz. Çevreye hızla yayılan ve sağlığı tehdit eden haşere ve kemirgenlerin yaydığı mikroplara karşı alınabilecek en etkili önlem ilaçlamadır. Son teknoloji cihazları ve modern çağa ayak uyduran sürekliliği ile beşyol ilaçlama servisi sizlere garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Beşyol Böcek İlaçlama

Beşyol ilaçlama servisi insanların yoğun olarak yaşadığı açık ve kapalı alanlarda insanların huzurunu kaçıran her türlü haşere ve kemirgen türüne karşı etkili ve kaliteli ilaçlar kullanılarak uygulama yapmaktadır. Beşyol ilaçlama servisimizle irtibat kurarak hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, bit, pire, karınca, güve, uyuz böceği, deri böceği, kakalak, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, halı böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, çıyan ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız tek tip böcek ilaçlama yöntemi kullanmamaktadır. Çünkü her ilaç haşere ve kemirgen türüne etki etmemektedir. Farklı bağışıklık sitemine sahip olan bu zararlı canlılara etki edecek ilaçlar seçilerek haşere ve kemirgen türüne göre ilaçlama yapılmalıdır. Firmamız ilaçlama uygulamasına başlamadan öce ortamda bulunan haşere veya kemirgen türünü analiz ettikten sonra ilaçlama uygulamasına başlamaktadır. Beşyol ilaçlama servisi olarak sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama tekniklerini kullanarak hizmet vermekteyiz.

Günün 24 saati bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Beşyol böcek ilaçlama servisiyle yaşam alanlarınıza yerleşen zararlı ilaçlardan kurtulmak artık çok kolay.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir