Hizmet Bölgesi:✅ Bitlenme Nasıl Olur?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Bitlenme Nasıl Olur?

bitlenme nasil olur

Bit haşeresi kan emerek beslenen haşere grupları arasında yer alır. Bu zararlı canlı oldukça kolay bulaşabilmekte, insanların kıllı bölgelerinde, genellikle başlarında bulunmaktadır. Aşırı kaşıntılar ile fark edilen bitten kurtulmak için öncelikle doktorlar tarafından önerilen bit ilaçları ve özel olarak hazırlanmış bit tarakları kullanılmalıdır. Ancak bu yapılanlar bit haşeresinden tamamen kurtulunduğu anlamına gelmez. Zira bitler her yerde olabilecek zararlılardır ve bit ilaçlama ile olabilme ihtimalleri dahi bulunan yerler dezenfekte edilmelidir. Bu işlem yapılmaz ise, ilerleyen zamanlarda bit ile mücadele zorlaşacak, bu haşere sorunları ile, bitlenme problemi ile yeniden karşılaşılacaktır.

Bitler Temiz Olan Yerlerde de Yaşar

Bitlerin sadece temiz olmayan saçlarda görüldüğü bilinmektedir. Ancak bu bilgi yanlıştır. Çünkü bitler temiz saçlara da bulaşabilen haşerelerdir. Bitli kişilerin kullandıkları tarak, toka, şapka gibi özel eşyalardan bir diğer kişiye kolayca bit bulaşabilir. Bu duruma bitlenme denir. Bitlenmeye maruz kalmamak adına herkesin özel eşyaları kullanılmamalı ve kişiler ile yakın temaslarda bulunulmamalıdır. Her önleme karşı başınızda bit olduğuna dair belirtiler ile karşılaşıyorsanız sağlık kuruluşlarından yardım almalısınız. Ayrıca sıkça bitlenen her kişi, bulundukları yerlere periyodik olarak bit ilaçlama yaptırmalıdır.

Bit ilaçlama sıvı ilaçlar kullanılarak yapılır ve yapıldığı alanlarda bu ilaçların insanlarla temaslarının önlenmesi amacı ile önlemler alınmalıdır. Bu önlemlerin detaylarını ve bit ilaçlama hakkındaki bilgileri alabilmek için Garanti ilaçlama firmamıza 7/24 ulaşarak, müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmanız mümkündür. Ayrıca firmamız her zaman en uygun ve ekonomik bit ilaçlama fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir