Hizmet Bölgesi:✅ Böcek İlaçlama Evcil Hayvanlara Zarar Verir Mi?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böcek İlaçlama Evcil Hayvanlara Zarar Verir Mi?

bocek ilaclama evcil hayvanlara zarar verir mi

Haşerelerden şikayet eden pek çok kişi, böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşmaya karar verdiğinde bazı konularda da akıllarında şüpheler bulundurmaktadırlar. Bu konuların başında da genellikle böcek ilaçlarının evde yaşayan bireylere, evcil hayvanlara, bitkilere zarar verip vermeyeceği gelmektedir.

Peki böcek ilaçlama uygulamaları gerçekten evdeki diğer canlılara zarar verir mi? Böcek ilaçlama evcil hayvanlara zarar verir mi?

  • Kurumsal olmayan, TSE belgesine sahip olmayan, Sağlık Bakanlığı’ndan onaysız bir şekilde ilaçlama yapan firmalar, ne yazık ki başta sizlerin sağlığına, daha sonra da evde beslenen evcil hayvanlara, bitkilere, çiçeklere zarar vermektedir.
  • Aynı şekilde Sağlık Bakanlığı onaylı işlemlerle hizmet sunan bir firma dahi, deneyimsiz personelleri ile ilacı zehir edebilmektedir. Yanlış, hatalı ya da eksik uygulamalarla sağlığınız üzerinde kalıcı hasarlar bırakabilmektedir.
  • Ayrıca çok fazla dozda kullanılan ilaçlar da yine evdeki tüm bireylerin sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilmektedir. Bu nedenle mutlaka ruhsatlı, kurumsal, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet veren bir ilaçlama firması ile anlaşılmalıdır.
  • Evinizdeki evcil hayvanlara ya da bitkilere zarar veren bir başka ilaçlama durumu ise ilaçlama personelinin haşere türlerine uygun olmayan ilaçlama şeklini uygulamasıdır.

Evlerde En Sık Bulunan Haşereler

Evcil hayvanların bulunduğu evlerde genellikle pek çok haşere de olabilmektedir. Bunlardan bazıları hiç şüphesiz ki pire, bit, köpek biti, uyuz böceği gibi haşerelerdir. Evcil hayvanlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, en garantili şekilde onları yok eden firmamız, aynı zamanda da her zaman en çok tercih edilen ilaçlama şirketidir.

Yukarıda sayılan haşerelere ek olarak evlerde; hamam böceği, kalorifer böceği, tespih böcekleri, fare çeşitleri, kakalak, kertenkele gibi oldukça farklı haşereler de bulunmaktadır.

7/24 Güvenilir, Garantili Hizmet

İlaçlama firmamız; sizlere, evcil hayvanlarınıza, bitkilere, doğaya, çevreye asla zarar vermeyen, en kaliteli ve nitelikli ilaçlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda alanında uzman kadromuz, tecrübeli ilaçlama personellerimiz her zaman sizlerin yanındadır.

Firmamıza ulaşabilmek için çağrı merkezlerimiz üzerinden müşteri temsilcilerimizi dilediğiniz zamanda arayabilir, böcekler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir