Kategori arşivi Böcek ilaçlama

Kanlıca Böcek İlaçlama

Kanlıca Böcek İlaçlama servisimiz, Garanti İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve her türlü böcek problemini ortadan kaldıran önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile böcek problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmakta olan Kanlıca Böcek İlaçlama servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcek problemleri, hemen hemen herkesin başına gelebilen problemlerden biridir. Genellikle beslenme ve barınma ihtiyacıyla evlerimizi ya da iş yerlerimizi tercih etmekte olan böcekler, taşıdıkları mikroplar nedeniyle yaşam alanlarımıza bu mikropları yayarak sağlığımız üzerinde büyük olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Bu sebeple böcek problemlerinin kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama servisleri, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Böcekler türleri ve özellikleri nedeniyle çeşitli ilaçlama yöntemleriyle imha edilmektedir. Bu yöntemler, sıvı ilaçlama yöntemleri (kokulu ve kokusuz), jel ilaçlama yöntemleridir.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılan sıvı ilaçlama yöntemleri, her türlü böcek problemleri üzerinde etkisini göstermektedir. İrili ufaklı her türden böcek probleminin ortadan kalkmasını sağlayan etkili böcek ilaçlama yöntemleridir. Geniş alanları ve ulaşılması güç olan dar aralıkları etkisi altına alarak, böceklerin kısa süre içerisinde ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Böceklerle birlikte etrafa yayılan kirli havanın da temizlenmesine olanak sağlayan sıvı ilaçlama yöntemleri sıklıkla tercih edilmekte olan etkili ilaçlama yöntemleridir.

Bu ilaçlama yöntemleri dışında uygulanmakta olan bir diğer ilaçlama yöntemi de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlar, genellikle hamam böceği ve türevlerinin ilaçlanması gereken durumlarda tercih edilen etkili ilaçlama yöntemleridir. Bu ilaçlama yöntemleri doğal ve kokusuz bir bileşenle tasarlanmış olan ilaçlarla gerçekleştirildiği için insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Yaşam alanlarımızda rahatlıkla uygulayabileceğimiz etkili ilaçlama yöntemlerinden biri olan jel ilaçlama yöntemi, kısa sürede hamam böceği problemlerinin ortadan kaldırılmasına katkıda bulunmaktadır. Jel ilaçlar, böceklerin geçiş alanlarına ya da kapı-pencere pervazlarına noktalama şeklinde uygulanarak, böceklerle teması direkt olarak sağlanmaktadır. Bu şekilde ilacı yiyen hamam böcekleri, kısa bir süre içerisinde zehirlenmekte ve ölmektedir. Geliştirilmiş olan etkili ilaçlama yöntemleri sayesinde kısa süre içerisinde kalıcı sonuçlara ulaşmakta olan Kanlıca Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 sunmuş olduğu ilaçlama hizmetleri ile vatandaşa güven vermeye devam etmektedir.

KANLICA BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Kanlıca Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Bazı mekanların böcek problemlerinden uzun süre kurtulması ve böceklerin üreme yapıları nedeniyle tekrarlanmakta olan ilaçlama sayıları da böcek ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde dikkat edilen bir başka husustur. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Kanlıca Böcek İlaçlama servisimiz, Garanti İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli böcek ilaçlama servislerinden biridir. Sizler de etkili ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, tecrübeli ilaçlama ekiplerimizin de desteğiyle böcek problemlerinizden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama

Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama servisimiz, Garanti İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü hamam böceği problemini kısa süre içerisinde ortadan kaldıran önemli bir hamam böceği ilaçlama servisidir. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen gösteren Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama servisimiz, geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve Alemdağ sakinlerini hamam böceği problemlerinden kurtarmaktadır.

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Hamam böcekleri, yaşam alanlarımızda sıklıkla rastladığımız ve hızlı üreme yapıları nedeniyle kolay kolay imha edemediğimiz bir böcek türüdür. Yumurtlama sistemi ile ürüyor olmaları, ilaçlama işlemlerinin yetersiz gelmesine neden olmaktadır. Bu sebeple hamam böceği ilaçlamaları, oldukça detaylı işlenmesi gereken önemli bir ilaçlama işlemidir. Hamam böceği yumurtası yaklaşık 18-20 günlük bir süreç içerisinde erişkin olduğu için genellikle böcek ilaçlama servisleri ilaçlama işlemlerinde tekrarlamalar gerçekleştirmektedir. Hamam böceği yumurtalarının olgunlaşma süreçlerini takip ederek bir plan hazırlamakta ve problemin yaşandığı mekan düzenli aralıklarla ilaçlanmaktadır. Bu şekilde hamam böceği problemi kesin ve kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

Hamam böceği ilaçlamalarında etkili olan iki farklı ilaçlama yöntemi mevcuttur. Bu yöntemlerden bir tanesi, her türlü böcek probleminin ortadan kalkmasını sağlayan sıvı ilaçlama yöntemleridir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlama yöntemleri, hamam böceği problemlerinde püskürtme ve buharlama teknikleri ile uygulanmaktadır. Bu teknikler sayesinde hamam böcekleri direkt olarak ilacın etkisi altında kalmakta ve kısa sürede imha olmaktadır. Sıvı ilaçlar, hamam böceklerini, etrafa yaymış oldukları bakterilerle birlikte temizlemekte olan kuvvetli ilaçlardır ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmekte olan bir ilaçlama yöntemidir.

Hamam böceği problemleri için tasarlanmış olan ve sıklıkla uygulanmakta olan bir diğer ilaçlama yöntemi de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlar, hamam böceği probleminin yaşandığı mekanlarda ve böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulamaya alınmaktadır. Jel ilaçlar, kokusuz ve doğal olmaları nedeniyle yaşam alanlarımızda rahatlıkla uyguladığımız, kısa sürede sonuca ulaştıran etkili ilaçlardır. Böceklerin besin maddesi olarak algılayıp yediği jel ilaçlar, kısa süre içerisinde zehirleme işlemini gerçekleştirmekte ve problemin ortadan kalkmasına vesile olmaktadır. Hamam böceği problemlerinin kalıcı bir şekilde yok edilmesini sağlayan ilaçlama yöntemleriyle Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama servisimiz, 7/24 sunmuş olduğu ilaçlama hizmetleriyle, Alemdağ sakinlerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

ALEMDAĞ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Tekrarlanmakta olan ilaçlama sayısı da yine servisimizin dikkat ettiği ve hamam böceği ilaçlama fiyatlarını belirlerken göz önünde bulundurduğu hususlardan biridir. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Alemdağ Hamam Böceği İlaçlama servisimiz, sizlere daha steril ortamlar sunmaya ve güveninizi kazanmaya devam etmektedir. Sizler de etkili ilaçlama yöntemlerimizle hamam böceği problemlerinizi kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmamızı isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çayırova Böcek İlaçlama

cayırova böcek ilaçlama

Böcek, fare ve haşereler gündelik yaşamımızı zora sokan ve canımızı sıkan varlıklardır. Korkuttukları gibi etrafa yaydıkları pisliklerle sağlığı tehdit ederler. Çoğu zaman görmezden gelinen bu sorun tedbir alınmazsa çok ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu sebeple bu zararlı varlıkları hayatımızdan acil olarak çıkarmalıyız. Bunu yapmak için ise alanında uzman bir ilaçlama şirketi ile irtibata geçmelisiniz. Garanti İlaçlama uzman kadrosu ile Çayırova Böcek İlaçlama hizmetini başarılı bir şekilde vermektedir.

Çayırova Böcek İlaçlama ile Ortamınız Hijyenik Olsun

İzmir, İstanbul ve Kocaeli’de böcek ve haşerelere karşı ilaçlama yapan Garanti İlaçlama yılların tecrübesi ile bu alanda ihtiyacınızı karşılamaktadır. Peki, bu haşereler hangileridir? Bit, akrep, kene, yılan, çekirge, güve, sinek, kertenkele ve daha sayabileceğiniz pek çok haşereye karşı ilaçlama işlemini Garanti İlaçlama yapıyor. Böcek ve haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlamadır. Daha bireysel yöntemler alınmaya çalışılsa da gelip geçici olduğundan böcek problemi ile yeniden karşılaşılacaktır. Çayırova böcek ilaçlama hizmetini Garanti İlaçlama başarılı bir şekilde gerçekleştirirken ayrıca size bunun garantisini de veriyor. Böcek ilaçlama ancak doğru ilaç ve doğru miktarlarda yapıldığı zaman etkisini gösterir. Bu sebeple uzmanlık gerektirir.

Böcek ve haşerelerin salgıladıkları mikroplar hayatı tehdit ettiğinden tamamının temizlenmesi ve ortamın arıtılması gerekir. Böceklerin sebep verdiği hastalıklar saymakla bitmez. Yaz aylarında iyiden iyiye ortaya çıkan ve ev ya da iş yerlerimizi istila eden böceklerden en etkili şekilde sizleri Garanti İlaçlama kurtarıyor. Kocaeli’nin tüm bölgelerinde olduğu gibi Çayırova ilçesinde de faaliyetlerini yürüten Garanti İlaçlama haftanın her günü 24 saat hizmet vermekte ve böcek derdinden sizi kurtarmaktadır.

Böcek ilaçlamada kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama işlemleri uygulanır. Hangisinin uygulanacağına ise böceklerin ortaya çıktığı alan ve durumuna göre karar verilecektir. Böcek ilaçlama işlemi bittikten sonra duruma bağlı olarak ortam bir süre terk edilebilir. Kokulu ilaçlama en keskin işlem olduğundan hızlı bir şekilde sonuç verir. Garanti İlaçlama uzman ekibi ortama göre sizlere en hızlı ve kesin çözümü sunar. Böcek ilaçlamaya dair aklınıza takılan tüm soruları Garanti İlaçlama çağrı merkezini arayarak sorabilir, bu hizmetten en hızlı ve güvenli şekilde faydalanabilirsiniz.

Pendik Böcek ilaçlama Fiyatları

Pendik Böcek ilaçlama Fiyatları Böcekler gündelik yaşamı tehdit eden canlılardır. Pek farkında olmasak da aslında içten içe hastalık bulaştıran ve zaman içinde negatif etkilerini gösteren bu canlılardan en hızlı şekilde kurtulmak gerekir. Kişisel yöntemler maalesef böcek ve haşereler konusunda etkili olmamaktadır. Böcek ve haşereler için kesin çözüm böcek ilaçlamadır. Böcek ilaçlama fiyatları ise işleme göre değişecektir. Pendik böcek ilaçlama fiyatları Garanti İlaçlama firması ile gayet uygun olmakla beraber adı üstünde garantili ilaçlama yapmaktadır.

Pendik Böcek ilaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama hizmetini İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de yıllardır kaliteli ve hesaplı şekilde ilaçlama yapan Garanti İlaçlama tek bir telefon ile böcek problemini çözüyor. Haşereler okul, hastane, ev, villa, kamu binaları, park ve bahçeler gibi yerlerde, yemek yapılan lokanta, restoran ve yemekhanelerde ortaya çıkabiliyor. Bu gibi yerlerin hijyeni mutlaka düzenli olarak sağlanmalıdır. Haşereler biriktiği takdirde büyük sorunları da beraberinde getirirler. Haşereler çok hızlı bir şekilde ürerler. Bunda bıraktıkları yumurtaların etkisi vardır. Haşerelerle beraber yumurtaların da temizlenmesi son derece önemlidir.

Böcek ilaçlama hizmeti yılların tecrübesi ile Garanti İlaçlama firması tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır. Pendik sakinlerinin haşere sorununa kesin çözüm sunan Garanti İlaçlama ayrıca uygun fiyat politikası ile de insanları zora sokmadan işlemi gerçekleştirmektedir. Pendik böcek ilaçlama fiyatları ise değişiklik gösterebilir. Fakat firma kimseyi zora sokmadan gayet uygun seçenekler sunmaktadır.

Böcek ilaçlama, kokulu, kokusuz, jel ilaçlama ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Bu ilaçlamalar profesyonel şekilde yapılmalıdır. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan ilaçlamalar fayda sağlamayacağı gibi zarar getirecektir. Köşe bucak yapılan ilaçlama ile ev veya iş yerinizin her bir kesimi temizleniyor. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından ilaçlama son derece önemlidir.

İlaçlama işlemi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Garanti ilaçlama ekipleri tarafından lokasyonunuza gelerek yapılmaktadır. Ne kadar ilaçlama yapılacağı ve hangi teknikle yapılacağı haşere durumuna göre değişecektir. Aklınıza takılan herhangi bir soruda Garanti İlaçlama çağrı merkezini günün her saati arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz de böcek ilaçlamada kalite ve garantiyi arıyorsanız Garanti İlaçlama doğru adresiniz olacaktır.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları İş merkezlerinin, eğitim sektörünün kısaca insan ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu Mecidiyeköy İstanbul’un en işlek, yoğun yerlerinden biridir. İstanbu’un bir çok ilçesine bağlantısı olduğu içinde önemli bir konumda yer almaktadır. Gerek egzoz gerekse çevre kirliliği sebebiyle Mecidiyeköy’de bir çok haşere ve böceklere rastlamak mümkün…

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları

Yaz mevsimiyle birlikte ortaya çıkan bu böcek ve haşereler pire, kulağa kaçan, gümüş böceği, karınca, örümcek, çekirge, sümüklü böcek, mite, hamam böceği, güve, salyangoz, akar, çıyan, tespih böceği, tatarcık, sinek, halı böceği, tahta kurdu, tahta kurusu, eşek arısı, kene, güve, kakalak, kertenkele, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı…vb böcek ve haşerelerle yaşam alanlarınızın her bölümünde karşılaşmak mümkün.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel olarak mücadele etmek kolay değildir. Piyasada satılan bir çok markaya ait ilaçlar bu sorunu kökten çözmeye yeterli olmayacaktır. Bu nedenle Garanti Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaya hazır. Garanti Böcek İlaçlama firmasının kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) onayladığı, güvenilir ve garanti sonuç veren ürünlerdir. Bu ürünlerin insan sağlığına hiç bir zararı yoktur. Tamamen böcek ve haşerelere karşı üretilmiş etkili ilaçlardır. İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka eşyalarınızın üzerini örtüp muhafaza etmeniz gerekmektedir aksi halde eşyalarınızın üzerinde leke kalabilir.

Piyasada çok fazla ilaçlama yapan firmalar bulunmaktadır ancak dikkat edilmesi gereken husus firmanın ilaçlama işlemi için tüm belgelere sahip olup olmadığıdır her şeyden önce bunu teyit etmeniz gerekmektedir. Garanti Böcek İlaçlama firmasıyla iletişime geçtiğinizde bu konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Uzman ve eğitimli ekibimiz sizlere bu konuda gerekli bilgileri ve talimatları verecektir.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları Nelerdir ?

İstanbul’da en çok böcek ve fare şikayetinin alındığı yerlerden biride Mecidiyeköy’dür. Bölgede aynı zamanda AVM, mağazalar, kafeler, eğlence yerleri olduğu içinde bölgedeki yaşam alanlarının fazlasıyla hijyen olması önemlidir.

Eğer kısa sürede önlem almazsanız bu böcek ve haşereler hızla çoğalacak, yayılacak ve taşıdıkları virüslerle insan sağlığını etkileyecek tehlikede hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Bu hastalıklar arasında böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, astım, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, verem, veba, tifüs, dizanteri. AIDS, lenf ödemleri, fil hastalığı, bağırsak enfeksiyonları, hepatit. vb hastalıklara yol açacaktır. Ayrıca  titreme, yüksek ateş, havale, ishal, iştahsızlık, şok, koma, bilinç kaybı, uyku hali, dalgınlık, kas ağrıları, yorgunluk, hissizlik…vb belirtilere neden olur.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türlerine ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre değişim göstermektedir. Ekibimiz sizlere bu konuda bilgi verecektir. İlaçlama sonrasında şikayet edilen alanda hiç bir böcek ve haşere türüne rastlanmaz. Garanti İlaçlama firması itinayla gerçekleştiği uygulama sayesinde sizlere garanti sonuç vermeyi hedefler.

İlaçlama evlere, otellere, fabrikalara, ofislere, okullara, üniversitelere, iş yerlerine, kafelere, restoranlara, hastanelere, bahçelere, parklara, sokak. cadde gibi açık alanlara, apartmanlara, villalara, gemilere…vb insanların günlerini geçirdikleri yerlere yapılmaktadır. Böceklerin ve haşereler nemli ve karanlık yerleri severler. En çok bulundukları yerler, mutfak, banyo, halı ve kilim altları, duvar çatlakları, parke araları, koltuk altları, mobilya kenarları, örtü ve çarşaf, bavul, çanta, kütüphane. Bu bölgelerin oldukça hijyen olması ve havalandırılması gerekmektedir.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Hizmeti

Garanti İlaçlama olarak kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Şayet kokulu ilaçlama istiyorsanız bulunduğunuz alanı 1-2 saat kadar kapalı tutup, alanı terk etmek zorundasınız ancak kokusuz ilaçlama tercih ederseniz alanı terk etmenize gerek yoktur. Bu ilaçların bahçedeki bitkilere, çiçeklere ve hayvanlara zararı yoktur.

Şirketimiz piyasa şartlarına oranla çok daha uygun fiyatlara, profesyonel hizmet anlayışıyla hareket eden güvenilir bir firmadır. Yapmanız gereken geniş lokasyon ağına sahip olan Garanti ilaçlamayı aradığınızda tüm bu şüphelerden arınacaktır.  Biyolojik, psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyen böceklerden ve haşerelerden kısa sürede kurtulmuş olacaksınız.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Mecidiyeköy fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi böcek ve farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

En iyi Böcek ilaçlama Hizmeti

İstanbul’un en popüler yerlerinden biri olan Mecidiyeköy, lokasyonu gereği böcek ve haşere tehdidiyle çok fazla karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden gelen şikayetler doğrultusunda Garanti ilaçlama Mecidiyeköy’ün tüm cadde ve sokaklarına hizmet sunmaktadır. Bu haşereler ve böcekler daha çok yaz sıcaklarında üreyip çoğaldıkları için kısa sürede yayılırlar. Eğer, kısa sürede farkına varılmazsa yaşam alanlarınızı istila ederler.

Garanti İlaçlama olarak Mecidiyeköy’de hizmet verdiğimiz caddeler ve sokaklar şöyle;

Büyükdere Caddesi, Dereboyu Caddesi, Galata Deresi Caddesi, Gülbahar Caddesi, Mecidiye Caddesi, Mecidiyeköy Yolu Caddesi, (Şişli Büyükdere Caddesi.) Selahattin Pınar Caddesi.

Acar Sokak, Ağa Sokak, Ağaoğlu Sokak, Ahu Sokak (G-6. Sokak.), Ak Sokak ,Ardıç Sokak, Ark Sokak, Atakan Sokak, Atakan Sokak (G-27 Sokak.), Ayfer Sokak, Başer Sokak, Bayır Sokak, Biberiye Sokak, Burç Sokak, Can Sokak, Cemal Şair Sokak, Çınarlı Sokak, Damla Sokak. Darcan Sokak (Tarçın Sokak.), Dere Sokak, Emek Sokak, Eski Osmanlı Sokak G-29. Sokak G-4., Sokak G-5., Kar Sokak, G-5. Sokak ,Güvenevler Sokak, Güvercin Sokak, Hafız Ata Arkası (Çıkmaz Sokak.), Hark Sokak, İmam Feyzullah Sokak. İsmail Tartan Sokak, İsmail Tartan Sokak (Morsümbül Sokak.), Kekik Sokak, Kekik Sokak (Keklik Sokak.). Kervan Geçmez Sokak, Kır Sokak, Kiraz Sokak, Kırmızı Gül Sokak, Kısmet Sokak. Kızılçam Sokak, Kumru Sokak, Kuşçular Sokak, Lati Lokum Sokak, Latilokum Sokak, Mecidiye Deresi Sokak. Mecidiye Deresi Sokak (Dere Sokak.), Mecidiye Kuyu Sokak, Mehtap Sokak (Şahinler Sokak.), Mert Sokak, Muhtar Şevki Sokak, Musadayı Sokak.

Naci Kasım Sokak, Oğuz Sokak, Pak Sokak, Pak Sokak (Melike Sokak.), Raşit Rıza Sokak, Şahinler Sokak, Şahinler Sokak (Şahin Sokak.), Şair Sabri Sokak, Şair Sabri Sokak, (Sabri Sokak.). Şehit Ahmet Sokak, Şehit Ahmet Sokak (Yasemin Sokak.), Taç Sokak, Taç Sokak (G-7. Sokak.), Tarçın Sokak, Topuz Sokak, Uğur Sokak, Vişne Sokak, Yaşarbey Sokak, Zertop Sokak.