Hizmet Bölgesi:✅ Böcek İlaçlama Uygulamalarında Rastlanan Hatalar
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böcek İlaçlama Uygulamalarında Rastlanan Hatalar

bocek ilaclama uygulamalarinde rastlanan hatalar

Böcek ilaçlama uygulamalarında rastlanan hatalar arasında en sık yapılan ilkel yollara başvurarak bireysel mücadele etmektir. Böcekler içlerinde binlerce tür barındıran ve etki gücü yüksek canlılardır. Böcek ilaçlama uygulamalarında rastlanan hatalar arasında yer alan geleneksel mücadele yolları haşereleri yok etmediği gibi hızlı bir şekilde çoğalmalarına neden olur. Özellikle evdeki böceklerden kurtulmak için çalışacağınız firmayı doğru seçmek ve profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yaptırmanız şarttır. Peki, bir firmanın güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olması önemli bir ayrıntıdır.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz kullanması işindeki profesyonelliği gösterir.
 • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olması ve Sağlık Bakanlığından onay alması gerekir.
 • Firmanın güvenirliğini test etmek için bütün yasal prosedürleri (Çalışma izni, ruhsat, sertifika) yerine getirdiğinden belgelerinin fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.

Garanti İlaçlama firmamız böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten alanının öncü isimlerinden biridir. Böceklerden kısa sürede kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

bocek ilaclama nasil olur 300x150 1

Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusu özellikle yaz aylarında hemen herkesin merak ettiği bir konudur. Böcek ilaçlama uygulamalarında rastlanan hatalara bir diğer örnek de ilaçlama aşamasında alınmayan tedbirler eklenebilir. Evdeki böceklerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama aşamalarında yapılması gerekenleri sıralayacak olursak;

 • İlaçlamaya başlamadan önce işlem yapacağımız alan hazır hale getirilir. İlaçlama yapılan yerde açıkta kapı, pencere varsa kapatılır ve ilacın etkisini iyi bir şekilde yayılması sağlanır.
 • Mutfak eşyaları kapalı dolaplara kaldırılmalı ve işlem bittikten sonran iyi bir şekilde sterilize edilmelidir.
 • Böcek ilaçları etkisi yüksek olduğu için çocuklar ve kullandıkları eşyalar alandan uzaklaştırılır.
 • Evdeki böceklerden kurtulmak için alınacak tedbirlerden biri de lavabo giderlerinin kapatılmasıdır.
 • Böcek ilaçlama uygulamaları bittikten sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve genel temizliğin ardından gündelik yaşama geri dönülür.

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan bütün sorular için 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllara varan tecrübeleri ile bir telefon mesafesi uzağınızdadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri uygulanırken ilaçlama yapılacak haşerenin türü ve nerede bulunduğu uygulama yöntemini belirlemektedir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren böcekler salgın hastalıklara neden olurken, kontrol altına alınmadığı durumda sayısı binleri aşabilir. Böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama uzmanlık ve kalite gerektiren bir iştir. Bu bağlamda 20 yıllık tecrübesi ile “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir