Hizmet Bölgesi:✅ Böcek İlaçlama Zamanı
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böcek İlaçlama Zamanı

bocek ilaclama zamani

Evimizde, iş yerimizde böcek sorunlarıyla karşılaşmaya başladıysak böcek ilaçlama zamanı gelmiş demektir. Böcekler özellikle yaz aylarında, sıcak havalarda daha çok rastladığımız canlılardır. Sayıları çok fazladır ve türleri yüzbinlercedir. Bu nedenler her yerde karşımıza çıkabilirler. Lokantalarda, fırınlarda, bahçelerde, okullarda, hastanelerde, binalarda, pastanelerde de bulunabilen bu canlılar kişilerin maddi kayıplarına zarar verdikleri gibi, sağlık problemleri de oluştururlar. Böcek ilaçlama, uygulanacak en doğru yöntemdir.

Böcek ilaçlama ne zaman yapılmalıdır?

Tarla, bağ, bahçe sahipleri ekinlerinde verimsizlik görüyorsa ya da ekili alanlarındaki bitkilerin yenmiş, kurumuş olduklarıyla karşılaşıyorlarsa onlar için de böcek sorunu başlamış olabilir. Böcek ilaçlama zamanı gelmişse kesinlikle ihmal edilmeden böcek ilaçlama firmaları ile görüşülmelidir. Alınacak yardımlar doğrultusunda doğru uygulanacak yöntemlerle böceklerden kurtulmak daha kolay hale gelir. Aksi takdirde kişinin yüzlerce böcek ile mücadele etmesi imkansızdır. Böcek ilaçlama böcekler ve bırakacakları yumurtalar için kesin çözüm olurlar.

Aksi takdirde yanlış ilaçlar kullanılması durumunda canlılar sağlık sorunları yaşayabilir. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunu ilke edilmiş böcek ilaçlama firmaları ile çalışmak en doğrusudur. İlaçlama yapacak kişilerin de uzman, eğitimli kişiler olması gerekmektedir. İlacın doğruluğu kadar yöntemin uygulanmasının da doğru olması çok önemlidir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir