Hizmet Bölgesi:✅ Böcek İlaçlaması Bitkilere Zarar Verir Mi?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böcek İlaçlaması Bitkilere Zarar Verir Mi?

bocek ilaclamasi bitkilere zarar verir mi

Evinde böcek ilaçlama uygulamaları yaptırmak isteyen ya da yaptırmaya karar veren pek çok kişinin aklına bir takım sorular takılmaktadır. Bu sorulardan bazıları, böcek ilaçlaması bitkilere zarar verir mi, ilaçlama uygulamaları çiçeklere zararlı mı gibi benzer sorulardır. Bu soruların yanıtlarına en doğru cevabı seçeceğiniz böcek ilaçlama firması verecektir. Çünkü kurumsal ve onaylı firmaların uygulamaları bitkilere asla zarar vermemektedir.

Güvenli ve Sağlıklı İlaçlama

İlaçlama firmamızın uyguladığı işlemler başta siz olmak üzere, evinizde bulunan bitkilere, evcil hayvanlara, çiçeklere, bahçenize, eşyalarınıza asla zarar vermemektedir. Çünkü firmamız;

  • Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet sunar.
  • Dünya Sağlık Örgütü’nün kriterleri dahilinde ilaçlama yapar.
  • TSE belgelidir.
  • İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutar.
  • İnsan sağlığına ek olarak, bitki ve hayvanların da sağlığını korur.
  • Topluma hizmetin değerini bilir.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.
  • En tecrübeli, alanında eğitimli personelleri ile hizmet verir.
  • Her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerine sahiptir.

Kurumsal olmayan pek çok böcek ilaçlama şirketi, ister böcek ilaçlama ister fare ilaçlama gibi hangi yöntemi kullanırsa kullansın, öncelikle size ve sevdiklerinize zarar verir. Akabinde evinizde bulunan diğer canlılar da oldukça olumsuz bir şekilde ilaçlamadan etkilenir.

Araştırılmadan hizmet alınan, Bakanlık onayı olmayan firmaları tercih eden pek çok kişi, ilaçlama sonrasında bitkilerin ilaçlamadan olumsuz etkilendiğini, kuruduklarını, solduklarını belirtmiştir. Üstelik sadece ev ilaçlama uygulamalarında değil, bahçe ilaçlama, tarla ilaçlama, ekili dikili alan ilaçlama gibi yeşil alanlarda uygulanan yöntemlerle de pek çok bitki, meyve ve sebze, çiçek, ağaç telef olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına ilaçlama hizmeti alacağınız firmayı en dikkatli bir şekilde araştırmalısınız.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Pek çok ilaçlama firmasından ayrı olarak Garanti İlaçlama firmamız, kurumsal bir yapıdadır ve bünyesindeki en kaliteli hizmeti sunan personelleri ile sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimize böcek türleri hakkında soru sorabilir, en ekonomik fiyat politikamız doğrultusunda randevu oluşturabilir, ilaçlama yöntemleri hakkında merak ettiklerinizi her zaman sorabilirsiniz.

İster gece ister gündüz, ister yazın ister kışın, dilediğiniz ve şikayet ettiğiniz her mekanda firmamızdan haşere ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız, ülkemizde görebileceğiniz yüzlerce haşere türüne karşı en garantili ve sağlıklı şekilde hizmet vermektedir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir