Hizmet Bölgesi:✅ Böcekler Ne İle Beslenirler?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böcekler Ne İle Beslenirler?

bocekler ne ile beslenirler

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ya da bahçelerde pek çok haşere türü ile karşılaşırız. Bu haşerelerden aynı türde olanlar hem evde hem de sokaklarda olabilmektedir. Peki her iki farklı mekanda olan bu haşereler ne ile beslenerek hayatta kalırlar, böcekler ne ile beslenirler?

Böcekler ne yerler

  • Uzun süre aç kalabilirler,
  • Bazı türleri sadece suyla beslenebilirken bazıları da susuz yaşayabilirler,
  • Evde ufak kırıntılar, yiyecek artıkları ile beslenebilirler,
  • Bazı türleri bitkiler ile beslenirler,
  • İnsan ve hayvan dışkısı ile beslenebilirler,
  • Pire gibi haşereler insan kanı ile beslenirler,
  • Pek çok mikrop, virüs ile beslenebilirler,
  • Pek çok haşere nemli ve rutubetli bir ortamda uzun süre yaşayabilir,
  • Böcekler bozulmuş yiyecekler ile beslenerek de hayatta kalabilir,
  • Sokaklardaki ya da bahçelerdeki haşereler toprakta bulunan tohum gibi doğal besinlerle beslenerek de hayatta kalabilir.

Görüldüğü üzere bir haşerenin bir evde ya da bahçede uzun süre kalabilmesine sebebiyet veren pek çok besin kaynağı bulunmaktadır. Bu nedenle de hem evlerde hem bahçelerde, iş yerlerinde ve çok farklı alanlarda yaşayabilmektedir. Özellikle hamam böcekleri, fareler, kalorifer böcekleri, pire, sinek türleri, kertenkele, gümüş böceği, tespih böceği gibi haşereler hem evlerde hem de bahçelerde fazlasıyla bulunmaktadır.

Bu haşerelerin zararları ve kendilerinden kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden iyi bir ilaçlama şirketi tarafından yapılan böcek ilaçlama uygulamalarına başvurulmalıdır.

Böceklerden en etkili şekilde kurtulmak için sizlere en yetkin hizmetleri sunan firmamız, 24 saat hizmet sunmaktadır.

Tüm böcekler üzerinde en garantili sonuca ulaşmak için müşteri temsilcilerimizden hemen randevu talebinde bulunabilir, haşereler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, en ekonomik fiyat politikamız üzerinden ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir