Hizmet Bölgesi:✅ Böceklerden Kurtulmak
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Böceklerden Kurtulmak

boceklerden kurtulmak

Yüzyıllardır hayatımızda büyük sorun demek olan böceklerden kurtulmak bireysel olarak imkansız denecek kadar zordur. Yüzlerce hatta binlerce türü bulunan böcek insan hayatında, kişilerin her alanda karşısına çıkar ve kişilere maddi anlamda ya da sağlık açısından büyük tehdit oluşturur.  Bu nedenle muhakkak böcek ilaçlama şirketleri ile irtibatta olmak şarttır.

Yüzlerce türü bulanan böceklerden hamam böceği, alman hamam böceği, gümüş böceği, tahtakurusu, tespih böceği, güve, karınca en bilinen ve en çok rastlananlarıdır. Kapalı ya da açık alan fark etmeden görebileceğimiz bu haşerelerden  kurtulmak insanların sağlıkları açısından ciddi önem taşır. Yaşam alanlarımızda bizlere daha yakın olmaları bulundurdukları mikropları daha rahat ve kolay şekilde bulaştırmalarına sebep olur. Bu durum birçok ölümcül hastalığa bile neden olabilmektedir. Tifo, verem, dizanteri, verem, gıda zehirlenmesi, alerjik hastalıklar, felç gibi ciddi hastalıklar bunların başında gelir.

En Çabuk Çoğalan Haşereler

Pire canlı üzerinde bulunarak hayatını sürdüren bir haşeredir ve bulunduğu canlı kanını emerek beslenir. Bu durum virüsleri kolay yolla kişiye bulaştırmasını sağlar. Pire ısırığı, kabarıklık, kaşıntı, kızarıklık belirtileriyle anlaşılır ve ardından doktor tedavisi şarttır. Pire, canlı üzerinden özellikle yumurtalarını bırakmak amacıyla diğer alanlara da geçebildiği için pire ilaçlama gereklidir. Böcekten kurtulmak amacıyla uygulanan ilaçlama yöntemleri arasında pire ilaçlama da mevcuttur. Böcek ilaçlama firmaları sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadır.

Hamam böceği, sayıları çok fazla olan ve gıdaların fazla bulunduğu alanlarda daha sık rastlanan haşeredir. Özellikle ev, iş yerleri mutfakları, fırın, lokanta bu haşerenin sıkça görüldüğü yerlerdir. Hamam böceği dirençli bir böcektir. Bu nedenledir ki bireysel yapılan haşereler ile mücadele zaman kaybından başka bir sonuç vermez. Bu durumlarda da böcek ilaçlama şirketleri genellikle jel ilaçlama yöntemiyle hamam böceğinden kurtulmanıza yardımcı olur.

İnsanlar böcekten kurtulmak amacıyla dışarıda satılan birçok böcek ilacı alarak bireysel olarak mücadele etmeye çalışabilir. Ancak yanlış ilaçlar ve ilaçlamalar canlı sağlıkları için büyük sorundur. Garanti ilaçlama olarak uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizde bulunmaya devam etmekteyiz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir