Garanti İlaçlama

Çavuşbaşı Böcek İlaçlama

Haşereler açık ve kapalı birçok alanda yaşayabilirler. Çavuşbaşı böcek ilaçlama servislerimiz, açık ve kapalı birçok alanda hizmet vermektedir. Yaşam alanlarınızda kapsamlı olarak yürüttüğümüz işlemler,  böceklerden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine servis sağlayan şirketimiz, her alanda Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla işlem yapmaktadır.

Çavuşbaşı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla gerçekleşmektedir. Beykoz ilçesinin bütün semtlerine, aynı ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Haşereler İnsanları Isırır mı?

Haşereler, insanlara çeşitli yollarla zarar vermektedir. Bazı böcek türleri, insanları ısırabilmektedir. Isıran böcekler, paraziter hastalıkların başlamasına ve alerjik reaksiyonlara neden olabilirler. Alerjik reaksiyonlar yaşayan insanların, gündelik hayatları bu durumdan olumsuz yönde etkilenmektedir. Böceklerin bulunduğu alanlarda, insanlar huzursuzluk yaşamaktadır. Örneğin erkek sinekler geceleri aktif olmakta, gece saatlerinde insanlara saldırmaktadır. İnsanların uyku problemi yaşamasına, iş ve okul yaşantısının kötü gitmesine neden olabilirler.

Isıran haşerelerin insanlara verdiği en büyük zarar, kan yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasına neden olmaktır. Kanla beslenen böcekler daha önceden ısırdığı bir insanda hastalık varsa, o hastalığı size bulaştırabilir. Çavuşbaşı böcek ilaçlama servislerimiz, ısıran, sokan ve uçan böcekleri de kontrol altına almaktadır.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, yaban arısı, yılan, hamam böceği, karafatma bit, çıyan, kulağakaçan böceği, örümcek, tahtakurdu, kene, fındık faresi, Alman hamam böceği, ev faresi, güve, salyangoz, akrep, kakalak, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, eşek arısı, mite, sıçan, halı böceği, lağım faresi, karınca, tatarcık, sivrisinek, kör fare, sinek, teşbih böceği pire, akar, çatı faresi, tahtakurusu, kertenkele, kırkayak, uyuz böceği, mayt, çekirge, pamuk faresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir