Hizmet Bölgesi:✅ Dikkat! Yeni Böcek Türleri Ortaya Çıkıyor!
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Dikkat! Yeni Böcek Türleri Ortaya Çıkıyor!

dikkat yeni bocek turleri ortaya cikiyor

Dikkat! Yeni Böcek Türleri Ortaya Çıkıyor! Son yıllarda dünya genelinde ve ülkemizde pek çok haşere türü ile karşı karşıya gelinmiştir. Bu haşereler bazen tehlikeli bazen zehirli olabildiği gibi, mücadele edilmesi de oldukça zor olabilmektedir. Peki bu haşerelerin özellikle son yıllarda nasıl türediklerinin, hızla artışlarının sebepleri neler olabilir?

Yeni türler hakkında

  • Pek çok araştırma sonuçları gösteriyor ki böceklerin özellikle son 5 yılda bu denli artış göstermesinde iklim değişiklikleri ve küresel ısınma etkilidir. Soğuk hava akışının olduğu bölgelerde yaşama olanağı bulamayan pek çok haşere, küresel ısınma ile yeni bölgelerde yaşam alanı oluşturmaya başlamıştır.
  • Başka bir neden ise haşerelerin farklı bölgelerden taşınması ile birlikte yeni türler oluşturmasıdır.
  • Aynı zamanda haşerelerin yaşama alanı olan ve genellikle türediği yeşil alanların azalması, bu alanlara toplu yaşam alanları inşa edilmesi haşerelerin hızla çoğalmasına neden olmaktadır.
  • Yine tarımda kullanılan çok farklı ilaçlar pek çok haşerenin mutasyona uğramasına sebep olmaktadır.
  • Ayrıca ülkeler arası mesafelerin ulaşım yolları kanalı ile kısalması da başka ülkelerdeki haşerelerin yumurtalarını veya bizzat kendilerini ülkemize taşımaktadır.

Böceklerden korunmak için yapılması gereken önemli ve nitelikli işlemler, elbette böcek ilaçlama şirketi tarafından yapılmaktadır. Bu konuda gerek böceklerden kurtulmak için gerek haşerelerin zararlarından korunmak için hizmet gösteren ilaçlama şirketimiz, en nitelikli ilaçlarla haşereleri yok etmektedir.

İlaçlama firmamız jel ilaçlama, sıvı ilaçlama hizmetlerine ek olarak kokulu ve kokusuz ilaçlama da yapmaktadır. Fareler için ise özellikle ülkemizde sıklıkla görülen çatı faresi, pamuk faresi, lağım faresi ile fındık faresi üzerinde en kaliteli ilaçlarla hazırlanan yöntem olan fare istasyonları yöntemini kullanmaktadır.

Firmamız günün her anında hizmet sunan ve müşteri temsilcileri aracılığı ile sizlere ilaçlamalar konusunda her daim yardımcı olan bir ilaçlama şirketidir. Firmamızın almış olduğu tüm onaylı belgeler ve Sağlık Bakanlığı izni ile yaptığı hizmetlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir