Hizmet Bölgesi:✅ Doğrama Atölyesi İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
İş Yeri İlaçlama

Doğrama Atölyesi İlaçlama

dograma atolyesi ilaclama

Haşereler neredeyse hayatımızın her karesinde bulunmaktalar. Evlerde iş yerlerinde bulunan haşere türleri, fabrika, gemi, uçak ve doğrama atölyelerine kadar yayılabilmektedirler. Haşerelerin üremelerine neden olan zemin nem ve rutubetli alanlardır. Bunun yanında su ve besin kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak için haşereler bizlerin yaşam alanlarına girer. Doğrama atölyesi ilaçlama oldukça zordur. Çünkü yere saçılan toz ve kırıntılar, ağır makinaların yerinden oynamaması, bazı alanların dar olması gibi durumlar haşerelerin rahatça yaşamalarına olanak tanımaktadır.

Doğrama atölyelerinde özellikle ahşap ve profil kesim atölyeleri en çok, pire, hamamböceği, kertenkele, akrep, örümcek, fare, karınca, karafatma, kakalak, kalorifer böceği, sinek en çok rastlanan haşere türleridir.

Haşereler İş Yerlerimize Nasıl Girerler?

Haşereler, inatçı, arsız varlıklardır. Aynı zamanda sinsi ve akıllı olanları vardır. Haşereler her zaman insanlara karşı galip gelmeyi başarırlar. Bir yolunu bulup mutlaka içeriye sızarlar.

  • Duvar çatlakları, kepenk altlarındaki boşluk,
  • Açık unutulan kapı ve pencerelerden,
  • Doğrama ve üretim atölyeleri bodrum ve zemin katlarında oldukları için karanlık, nemli ve rutubetli alanlar haşereleri çekmektedir.
  • Atölyeye dışarıdan gelen ürünler üzerinden haşereler gelebilmektedir.
  • Bazı atölyelerde evcil hayvanların olması durumunda evcil hayvanlar aracılığı ile içeri rahatlıkla sızabilmektedirler.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve düzenekleri

Doğrama atölyesi, fabrika, tasarım atölyeleri ve üretim-imalat yapılan alanlarda 7/24 ilaçlama hizmeti veren firmamızı arayarak randevu talep edebilir, ekonomik fiyatlarla garantili ilaçlama hizmetimizi satın alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamızın ilaçları TSE tarafından damgalı ve tescillidir. Haşerelerden kurtulmak için periyodik olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir. Sizde leke ve iz bırakmayan ilaçlama uygulamalarımız sayesinde haşerelerden tamamıyla arının.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir