Blog

Dudullu Fare İlaçlama

dudullu-fare-ilaclama

Fareler, yaşadıkları ve dolaştıkları alanlardan topladıkları mikropları, gittikleri her yere beraber götüren, bu sebeple de diğer canlılara zarar verebilen bir canlı türüdür. Beslenme ve barınma ihtiyacıyla insanların yaşam alanlarına dahil olan fareler, taşımış oldukları bu mikroplar nedeniyle insanlar açısından büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu sebeple fare imhaları için yurdun her yerinde fare ilaçlama hizmetleri geliştirilmiştir. Garanti İlaçlama firmaları da çeşitli il ve ilçelerde böcek ve haşere, fare ilaçlamalarında hizmetler sunmaktadır. Dudullu Fare İlaçlamaGaranti ilaçlama bünyesinde yer alan, Dudullu halkının fare problemlerine karşı geliştirmiş oldukları profesyonel tekniklerle, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Fareler daha önce de bahsettiğimiz gibi çeşitli mikroplu ve bakterili alandan geçen, kendine bu alanları yaşam alanı olarak seçen bir canlı türüdür. Bu sebeple bir çok bakteri ve mikropla birebir muhatap olmaktadır. Ayrıca kendileri de bakteri salgılama özelliğine sahiptir. Bu sebeple insanlarla aynı yaşam alanında barınabilmesi pek mümkün değildir. Bu insan sağlığı açısından çok tehlikeli olacaktır. Fareler tarafından insanlara bulaşan bu bakteri ve mikroplar insan bünyesi üzerinde çeşitli hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Bu hastalıklar veba, tifüs, humma, verem, kuduz vb. tehlikeli hastalıklardır. Gerekli tedavi edilmezse ölümle bile sonuçlanabilirler. Ayrıca çeşitli cilt ve deri hastalığı da yine farelerden bulaşan mikroplar nedeniyle oluşmaktadır. Bu sebeple, bu konudaki alınacak ilk tedbir yaşam alanlarımızı istila eden fareleri imha etmek olacaktır. Fare ilaçlamanın ve fare ilaçlama firmalarının insan hayatı üzerinde oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır.

FARE İMHA YÖNTEMLERİ

Fare imha yöntemlerinde kaydedilen gelişmeler, artık çok daha hızlı etkili bir şekilde sonuçlar doğurabilmektedir. bu sebeple fare imhalarında kişisel yöntemlerimizden ziyade fare ilaçlama firmalarından destek almamız çok daha iyi olacaktır. Fare ilaçlama firmaları, fare imhalarında genellikle sıvı ilaçlama yöntemini uygulamaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemi sayesinde çok geniş bir alanı ilacın etkisi altında bırakmak mümkün olmaktadır. Ulaşılması güç olan dar alanlar da bu etkinin altına girerek, imha edilmesi zor olan canlılar da dahil bütün haşereler, fareler imha olabilmektedir. İçeriğindeki bileşenler sayesinde, fareyle birlikte farenin ortama yaymış olduğu kirli havayı da temizlemektedir. Bu sebeple insan sağlığı açısından büyük rol oynamaktadır. Katı ilaçlama yöntemi de yine fare imhalarında kullanılan bir diğer yöntemdir. Katı ilaçlar genellikle kişisel yöntemlerimizde kullandığımız toz, zehirli buğday gibi zehirli ilaçlardır. Bu ilaçların uygulanması da bir ilaçlama firmasına devredilirse çok daha etkili sonuçlar almak mümkün olacaktır.

Dudullu fare ilaçlama, geliştirmiş olduğu özel teknik ve ilaçlarla, fare problemlerinize karşı meydan okumaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun imkanlar sunan Dudullu Fare İlaçlamaGaranti İlaçlama bünyesinde yer alan önemli bir ilaçlama hizmetidir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir