Hizmet Bölgesi:✅ Evde Böcek İle Mücadele
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Evde Böcek İle Mücadele

evde bocek ile mucadele

İnsanların zamanlarının çoğunu geçirdikleri evlerinde sıkça rastlamaları mümkün olan böcek ve haşereler zamanla büyük sorun haline gelirler. Böcekten kurtulmak, haşere ile mücadele bu nedenle asla ihmal edilmemelidir. Özellikle ev, iş yeri gibi alanlarda bizlere zarar verme ihtimalleri daha yüksel olan böceklerden herhangi bir çeşidiyle karşı karşıya kalındığında muhakkak ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Evde böcek ile mücadele bireysel yapılırsa, insanlar sadece büyük zaman kaybı yaşayacaklardır.

Böcekler ve haşereler pis alanlarda bulunup daha sonra buralardan yiyecek bulma ya da yeni yuva yapma amacıyla evlerimize kadar gelebilmektedirler. Pis alanlardan aldıkları mikropları evlerde dolaştıkları her yere bıraktıkları salya ya da dışkılar yoluyla insanlara bulaştırabilirler. Ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilecek bu durum karşısında kalmamak için böceklerden kurtulmak şarttır.

Evde böcek ilaçlama

Evde böcek ile mücadele edecek kişiler, böceklere gördükleri anda ani bir müdahalede bulunmamalı ya da dışarıdan kolaylıkla temin edebilecekleri böcek ilaçları kullanmamalıdırlar. Bunlar yerine, böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat geçmek en doğrusu olacaktır. Böcekten kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama şirketi ile görüştüğünüz durumda evlerinize en yakın ilaçlama servisleri yönlendirilecek, haşere ve böcek sorunlarınız kısa sürede çözülecektir.

Farklı ilaçlama yöntemleri ile evde böcek ile mücadele durumlarınızda yanınızda olan ve sizlere daha sağlıklı bir ev ortamı sunan Garanti ilaçlama şirketimiz 7/24 tüm haşere, böcek, kemirgen ve zehirlilere karşı sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız, böcekten kurtulmak için uygulanan ilaçlamada kullanılan ilaçlar, ziraat mühendisleri tarafından üretilmekte ve bu ilaçları kullanacak olan, ilaçlama konusunda uzman ekiplerce çalışmaktadır. Haşere türüne göre sıvı ilaçlama ya da jel ilaçlama uygulanılarak evde böcek ile mücadele niz kolaylaştırılacaktır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir