Blog

Evde Böcek Sorunları

evde-bocek-sorunlari

Böcekler insan hayatının her döneminde ve her alanda sorun olan canlılardır. Özellikle insanların ortak yaşam alanlarında bulunduklarında hem maddi hem de manevi olarak tehlike demek olan böceklerden kurtulmak şarttır. Böcek ilaçlama şirketleri tarafından ev ilaçlama hizmeti alındığı takdirde daha huzurlu yaşam alanlarında bulunmanız mümkündür. Evde böcek sorunları ile karşılaşmamak adına bu hizmetlerin alınması gerekmektedir.

Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşere ve böcekler, yiyecek arayışında oldukları için daha çok mutfaklarımızda gördüğümüz hamam böcekleri, karafatma, kalorifer böcekleri, karıncalar, salonlarımızda, kedi ve köpeklerimizde, kıyafetlerimizde rastlayacağımız pireler, mobilyalarımız ve yatak, döşeklerimizde karşılaşabileceğimiz tahtakurtlarıdır. Fareler, sivrisinekler, güve ve halı böcekleri de bu böcek ve kemirgenler arasında yer almaktadır. Her birinin farklı zararları vardır. Bazıları yiyeceklerimizi tüketirler, bazıları kan emerek beslendikleri için kalıcı yaralar ve cilt hastalıklarına neden olurlar, eşyalara ve mobilyalara zarar vererek maddi kayıplar oluşturanları da mevcuttur. Birçoğu da dolaştıkları yerlere salya ve dışkılarını bıraktıkları için bu yolla ciddi hastalıkların habercisi olabilmektedirler. Evde böcek sorunları ile karşılaşmamanın tek yolu, böceklerden kurtulmak, haşereler ile mücadele etmektir. Bu konu hakkında da kesinlikle profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurulmalı ve ev ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Evde İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev ilaçlama, böcek türüne, ev durumuna bağlı olarak farklılık gösterir. Evin büyüklüğü, haşere ve böceklerin biyolojik yapılarına bağlı olarak sıvı ya da jel böcek ilaçlama uygulanır. Hamam böcekleri ve türleri jel ilaçlarla yok edilirken, diğer haşerelerden kurtulmak için sıvı ilaçlar tercih edilmektedir. Garanti ilaçlama olarak evde böcek sorunları ile karşılaşmamanız adına, uzman ekiplerimizin tespitleri sonucunda, en doğru uygulamalarla sizlere hizmet vermekte ve böcek, parazit, haşere, kemirgen sorunlarınızı kısa sürede çözmekteyiz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir