Hizmet Bölgesi:✅ Evde fare görüldüğünde ne yapılmalı?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Evde fare görüldüğünde ne yapılmalı?

evde fare goruldugunde ne yapilmali

Fareler kemirgen canlılardır ve bu nedenle eşyalara, kişilere, yiyeceklere zarar verirler. Bulundurdukları mikropları dolaştıkları yerlere salya ve dışkılarını bırakarak insanlara bulaştırırlar. Bunun sonucunda ciddi sağlık sorunları yaşanır. Bu nedenle farelerden kurtulmak, fare ilaçlama hizmeti almak şarttır.

Evde fare ilaçlama

Ev faresi, çatı faresi, lağım, su, tarla faresi gibi yüzlerce türü bulunan bu kemirgenler elastik vücut yapılarına sahip oldukları için en ufak deliklerden bile kolayca geçebilmektedirler. Başlarının sığıyor olabilmesi bu deliklerden geçmek için yeterlidir. Evlerimize de atık su borularından, duvar çatlaklarından, çatı katlarından, bodrumlardan, açık kapı pencerelerden girebilen farelerden kurtulmak ve fare ilaçlama yardımı almak için vakit kaybı yaşanmamalıdır. Çünkü bu kemirgenler yaşam alanlarımızda bulunduklarında daha da tehlikeli olabilirler.

Evde fare görüldüğü durumlarda ya da bıraktıkları fare pisliği, kemirdikleri eşyalar gibi belirtiler görüldüğü durumlarda acil şekilde fare ilaçlama şirketleri ile görüşülmelidir. Bu şirketler evde bulunan fare ile mücadele için sizlere gereken hizmetleri sağlayacaklardır. İstasyon yöntemi ya da sıvı ilaçlarla müdahale edilerek bu kemirgen sorunlarına kısa sürede çözüm bulunur. Aksi halde bireysel olarak dışarıdan kolayca temin edilecek fare ilaçları, fare zehirleri ve kapanları sadece zaman kaybından ibaret olacaktır.

Fareler ne yer?

Fareler yiyecek arayışları içerisinde olduklarından genellikle geceleri aktif olarak mutfaklarda bulunurlar. Evlerimizde mutfaklarda duyduğumuz tıkırtılar, yiyecekler üzerinde gördüğümüz ufak, siyah pislikler evde fare olduğunun kanıtı olabilir. Bu durumla karşı karşıya kalan kimseler fare ilaçlama yaptırmalıdırlar. Kısa sürede çoğalarak sayıları artabilecek olan fare ile mücadele için ilaçlama dışında herhangi yapılacak müdahaleler sonuç vermeyecektir.

Fare kemirgenleri çok aç kaldıklarında insanların kulak, burun, parmak gibi ince dokulu yerlerini kemirebilirler. Bu gibi durumlara maruz kalan kimseler en yakın sağlık ocaklarını başvurmalı ve evde fare olduğu ihtimalini düşünerek, fare ilaçlama firmaları ile irtibat kurmalıdırlar.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir