Evde Lağım Faresi Varsa Ne Yapmalıyım?

Evde Lağım Faresi Varsa Ne Yapmalıyım?

Evde lağım faresi varsa, uzman şirketlerden yardım alınmalıdır. Uzman ilaçlama firmalarından alacağınız yardım sayesinde, lağım faresinden kısa sürede kurtulmanız mümkündür. Bu konuda şirketimize güvenebilir, şüphe duymadan yardım alabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı olarak hizmet veren şirketimiz, lağım faresi ilaçlama işlemlerini etkili teknikler kullanarak yapmaktadır.

Lağım faresi, fare türlerinin en büyüğü ve en zararlısıdır. Yaşam alanlarınızda bu kemirgen türünün bulunması durumunda, en kısa sürede yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde, büyük ölçüde zarar görebilirsiniz.

Lağım Faresinin Zararları

Adından da anlaşılacağım gibi lağım çukurlarında ve kanalizasyonlarda yaşayan bu fare türü,  kemirgenlerin en zararlısıdır. Çünkü pis alanlarda yaşadıkları için bakterileri insanların bulduğu alanlara sokmaktadır. Farelerden bulaşan birçok hastalık bulunmaktadır. Bu kemirgen türü, insanlara en kolay hastalık bulaştıran türdür. Evde lağım faresinin varlığı, ölümcül sonuçlar doğurabilecek hastalıkların evlerimize girdiğinin belirtisidir.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Veba
  • Dizanteri
  • Hepatit Virüsü

Bu kemirgen türü, aç kaldığında insanlara saldırabilmektedir. Çok keskin dişleri vardır. Bir betonu bile parçalayabilecek sertlikte olan dişleriyle, aç kaldıklarında insanların burnunu, çenesini, ve parmaklarını kemirebilirler.

Evde lağım faresi olması durumunda, sağlığınızı tehlikeye atmamalı ve profesyonel yardım almalısınız. Çünkü bu fare türlerine karşı gerçekleştirdiğiniz, bireysel mücadele, tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Uzman personellerimiz, lağım faresi ile mücadele işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ve fare istasyonları ile zararlı kemirgenleri kolayca etkisiz hale getirmekte ve yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır. Aynı zamanda, işlemlerini kaliteli ilaçlarla ve cihazlarla uygulamakta, halk sağlığına zarar vermemektedir.

Evdeki lağım faresinden kurtulmak için başvurduğunuz firmamız, uygulamalarını uygun fiyatlarla yaparak, sizlere güvenilir yaşam alanları hazırlarken bütçenizi de sarsmamaktadır.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator

Bir cevap yazın