Hizmet Bölgesi:✅ Evde Lağım Faresi Varsa Ne Yapmalıyım?
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Evde Lağım Faresi Varsa Ne Yapmalıyım?

evde lagim faresi varsa ne yapmaliyim

Evde lağım faresi varsa, uzman şirketlerden yardım alınmalıdır. Uzman ilaçlama firmalarından alacağınız yardım sayesinde, lağım faresinden kısa sürede kurtulmanız mümkündür. Bu konuda şirketimize güvenebilir, şüphe duymadan yardım alabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı olarak hizmet veren şirketimiz, lağım faresi ilaçlama işlemlerini etkili teknikler kullanarak yapmaktadır.

Lağım faresi, fare türlerinin en büyüğü ve en zararlısıdır. Yaşam alanlarınızda bu kemirgen türünün bulunması durumunda, en kısa sürede yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde, büyük ölçüde zarar görebilirsiniz.

Lağım Faresinin Zararları

Adından da anlaşılacağım gibi lağım çukurlarında ve kanalizasyonlarda yaşayan bu fare türü,  kemirgenlerin en zararlısıdır. Çünkü pis alanlarda yaşadıkları için bakterileri insanların bulduğu alanlara sokmaktadır. Farelerden bulaşan birçok hastalık bulunmaktadır. Bu kemirgen türü, insanlara en kolay hastalık bulaştıran türdür. Evde lağım faresinin varlığı, ölümcül sonuçlar doğurabilecek hastalıkların evlerimize girdiğinin belirtisidir.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Veba
  • Dizanteri
  • Hepatit Virüsü

Bu kemirgen türü, aç kaldığında insanlara saldırabilmektedir. Çok keskin dişleri vardır. Bir betonu bile parçalayabilecek sertlikte olan dişleriyle, aç kaldıklarında insanların burnunu, çenesini, ve parmaklarını kemirebilirler.

Evde lağım faresi olması durumunda, sağlığınızı tehlikeye atmamalı ve profesyonel yardım almalısınız. Çünkü bu fare türlerine karşı gerçekleştirdiğiniz, bireysel mücadele, tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Uzman personellerimiz, lağım faresi ile mücadele işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ve fare istasyonları ile zararlı kemirgenleri kolayca etkisiz hale getirmekte ve yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır. Aynı zamanda, işlemlerini kaliteli ilaçlarla ve cihazlarla uygulamakta, halk sağlığına zarar vermemektedir.

Evdeki lağım faresinden kurtulmak için başvurduğunuz firmamız, uygulamalarını uygun fiyatlarla yaparak, sizlere güvenilir yaşam alanları hazırlarken bütçenizi de sarsmamaktadır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir