Hizmet Bölgesi:✅ Fare İmha Yöntemleri
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Fare İmha Yöntemleri

fare imha yontemleri

Fareler, yaşam alanlarımızı istila eden hayvanlar arasında belki de en fazla psikolojik tahribata yol açmakta olan hayan türlerindendir. Görüntü olarak da, temizlik olarak da her anlamda rahatsızlık veren farelerle kendi yöntemlerimizle mücadele etmemiz zaman ve para kaybına yol açabilir. Ayrıca sağlık açısından da asla uygun olmadığını belirtmekte fayda vardır. Çünkü hem kendileri, hem de ilaçlarken kullandığımız malzemeler olarak insan sağlığını riske atma olasılığı yüksektir. Bu sebeple Fare İmha Yöntemleri adlı bu yazımızda, sağlığımızı tehlikeye atmadan, nasıl daha hızlı ve etkili sonuçlara ulaşabileceğimizi aktaracağız.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fareler, hızlı ve çok fazla sayıda üreyen, yaşadıkları alanlar sebebiyle de bakteri ve mikrop taşıyıcısı olan zararlı canlılardır. Evlerimize ve ofislerimize kadar girebilen bu canlılar, insan sağlığını derinden etkilemekte ve çok büyük sonuçlara vesile olan hastalıklara aracı olmaktadır. Bu sebeple fareyle mücadelede kullanılacak yöntemler oldukça önemlidir.  Fare imha yöntemlerinde en sık başvurduğumuz yöntem kişisel müdahalelerimizdir. Bu müdahalelerde, harcanılan zamandan, kullanılan ilaca kadar bir çok zarara uğramaktayız. Zira fareleri kişisel müdahalelerle başa çıkabileceğimiz canlılar ne yazık ki değillerdir. Bu sebeple, fare imhalarında yönelmemiz gereken tek yöntem, fare ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmek olacaktır.

Fare ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları yöntem ve cihazlarla, fare problemini kısa sürede etkili bir şekilde çözmektedir. Bu yöntemlerin en etkili ve en sık tercih edileni sıvı ilaçlama yöntemleridir. Buharlama ve püskürtme olarak iki teknikle uygulanan sıvı ilaçlamaları, hem insan sağlığı açısından hem de zaman açısından oldukça elverişli bir yöntemdir. Özellikle buharlama tekniğiyle ulaşılamayan noktalara bile ulaşılmaktadır. Bu da katı ilaçlamalarda, yani kendi yöntemlerimizle ulaşamadığımız sonuçlara ulaşmamıza olanak sağlamaktadır. Buharlama tekniği hem fareleri hem de farelerin etrafa yaymış oldukları mikropları temizlemekte etkili bir tekniktir. Buharlamanın dışında bir de püskürtme tekniği, fare imhalarında uygulanan bir başka tekniktir. Püskürtme tekniği de kısa sürede etki gösteren ve köklü çözümlere vesile olan ilaçlama yöntemlerindendir. Kişisel müdahalelerimizde kullandığımız katı ilaçlar da fare imhalarında kullanılabilecek ilaçlardandır. Fakat sıvı ilaçlamaları gibi geniş bir alana tesir etmemekte ve etkisi uzun bir süre sonra görülmektedir. Ayrıca katı ilaçlarla temas halinde bulunduğumuz zaman, sağlığımızın etkilenme ihtimali oldukça yüksektir. Bu sebeple, fare imha yöntemleri genellikle ilaçlama firmaları tarafından uygulanması gereken, kendi yöntemlerimizin fayda etmediği işlemlerdir.

Garanti ilaçlama bünyesinde çalışmakta olan fare ilaçlama firmaları, Fare İmha Yöntemleri konusunda oldukça teknik yöntemler uygulamakta ve insan sağlığını güven altına almayı ilk hedef olarak belirlemektedirler.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir