Garanti İlaçlama

Feneryolu Böcek İlaçlama

Kadıköy ilçesine bağlı Feneryolu semti eski dönemlerden kalan ahşap yapıları ve büyük bahçeleriyle İstanbul’un nezih semtlerinden biridir. Feneryolu bölgesinde ahşap yapılar ve yeşillik alanlar böcek ve kemirgenlere de ev sahipliği yapmaktadır. Feneryolu böcek ilaçlama şirketi olarak, Feneryolu semtinde yer alan tüm açık ve kapalı alanlara böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Feneryolu böcek ilaçlama şubemiz

Feneryolu böcek ilaçlama servisi olarak hedefimiz, güzel semtimizi böcek ve kemirgen gruplarından arındırarak güveli ve sağlık dolu ortamlar oluşturmaktır.Böcek ve farelerden insanlara dolaylı yollardan ya da doğrudan zarar vermektedir.

Böcek ve farelerin insanlara verdiği bazı zararlar;

  • Yeryüzünde çok sayıda böcek ve fare türü yer almaktadır. Böcek ve fare grupları üzerlerinde taşıdıkları sayısız mikrop ve virüsü yaşam alanlarımıza taşırlar. Mikrop ve virüsler yoluyla insanlara ve hayvanlara salgın hastalıklar geçmektedir.
  • Çoğu böcek türü insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedir. Bit, pire, kene, tahtakurusu gibi böceklerin insanları ısırması sonucu alerjik reaksiyonlar ve kalıcı yara izleri görülmektedir. Kan emerek beslenen böcek türleri birçok virüsün taşıyıcılığını da üstlenirler.
  • Böcek ve fare türleri içinde bulunduğu ortamda var olan eşyaları, kıyafetleri, yiyecekleri kemirerek kullanılmaz hale getirebilirler. Böcek ve fareler maddi kayıplara da sebebiyet vermektedir.
  • Fare, yılan, kene, akrep gibi tehlikeli canlılardan insana geçen, mikrop ve zehir nedeniyle geçmiş dönemlerde birçok insan hayatını yitirmiştir.
  • Böcek ve fareler sera, bahçe, tarla gibi alanlara yuva yaparak, mahsullere zarar vererek harap olmasına neden olurlar.

Böcek ve farelerin, insan ve çevreye verdiği envaı çeşit zarar vardır. Feneryolu böcek ilaçlama şirketi olarak, uzman kadromuzla sizleri böcek ve fare türlerinden korumak için, böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlar kullanarak hizmet vermekteyiz. Yasal bir firma olan, Feneryolu böcek ilaçlama şirketi 7 gün 24 saat hizmet sunan müşteri temsilcileriyle her sorunuza cevap bulmaktadır. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir