Hizmet Bölgesi:✅ Feriköy Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Feriköy Böcek İlaçlama

ferikoy bocek ilaclama

Garanti ilaçlama, 1994 yılından bugüne kadar çalışmalarını profesyonel olarak sürdürmektedir. İlaçlama sektörünün öncü firmalarından olan Garanti ilaçlama, İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir gibi birçok bölgeye böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Garanti ilaçlama, Şişli Feriköy böcek ilaçlama servisiyle her zaman hizmetinizde. Feriköy bölgesinde oluşan tüm haşere ve fare problemleriyle ilgilenmekteyiz.

İnsan sağlığına zarar veren tek bir haşere ismi vermek mümkün değildir. Çünkü haşerelerin hepsi yapıları gereği ve gezindikleri alanlar itibariyle mikrop ve bakteri taşıyan canlılardır. Yaşam alanlarınızda yer edinen tüm haşere türleri sağlığınızı tehlike altına alır.

Feriköy böcek ilaçlama hakkında

Feriköy böcek ilaçlama firması olarak gelişmiş cihazlarımızla, en kaliteli ilaçları kullanarak ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

İlaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama

Feriköy böcek ilaçlama servisi olarak günün 24 saati kesintisiz hizmet sunmaktayız. Merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarının gerçekleşeceği tarih ve saati sizin belirlemeniz mümkündür. İlaçlama personelimiz sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte haşere probleminin yaşandığı alana gelerek çalışmalarını sürdüreceklerdir.

Haşerelerin birçoğu doğa ortamında yaşıyor olsada insanların yaşam alanlarına ilgi duyarlar. Haşere türlerini açık veya kapalı tüm alanlarda görmeniz mümkündür.

Feriköy böcek ilaçlama şirketi olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türlerini sayacak olursak; hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurdu, tahtakurusu, bit, kene, pire, karınca, akrep, örümcek, sivrisinek, arı, kakalak, mite, tatarcık, tespih böceği, halı böceği, kırkayak, çıyan, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, deri böceği, kertenkele, karafatma, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi..

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir