Garanti İlaçlama Tüm Böceklere %100 Çözüm

garanti-ilaclama

Böcek İlaçlama

İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde,  haftanın 7 günü kesintisiz olarak haşere ilaçlama, böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Profesyonel firmalar, böyle zararlı canlılara karşı yaşam alanlarımızın daha hijyenik hale gelebilmesi için etkin olarak çalışmaktadır. İlaçlama firmalarından ilaçlama hizmeti almadan önce, firmaları yakından araştırmalı, size en fazla güven veren firmayı seçmelisiniz. Aksi takdirde, hem sağlığınızı hem de paranızı kaybedebilir, çözüm ararken yeni sorunları başınıza dert edebilirsiniz. Çünkü, Böcek ilaçlama insan sağlığına direk etki eden bir işlemdir. Böcek ilaçlama firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan Garanti ilaçlama şirketimiz 20 yıllık tecrübesine güvenerek hizmet veriyor.

Garanti ilaçlama şirketi, geliştirmiş oldukları ilaçlar ve ilaçlama yöntemleriyle birlikte her türlü böcek problemini ortadan kaldırmada oldukça etkili hizmet sunmaktadır.

Böcek ilaçlama firmalarımız, sizlerin sağlığını güvence altına alma odaklı, hem zamanınızı hem de bütçenizi sarsmamaya özen göstererek hizmetler vermektedir. Garanti İlaçlama firmaları, her türlü böcek problemiyle kısa süre içerisinde etkili ilaçlama yöntemleri uygulayarak mücadele etmektedir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Garanti İlaçlama firmalarımız, böcek ilaçlama hizmetlerini, ilk önce ilaçlanacak olan böcek türünü tespit ederek, en etkili ilaçlama yöntemini uygulamaya başlamaktadır. Böcek ilaçlama firmaları, teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte, böcek ilaçlama alanında oldukça önemli gelişmeler kaydetmiştir. Artık daha modern bir ekipmanla çalışmakta olan firmalar, haşere problemini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. İstanbul ilaçlama firmalarımız, böcek ilaçlamalarında birkaç tane farklı ilaçlama yöntemi uygulamaktadır. Söz konusu yöntemler:

 • Sıvı İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Bu ilaçlama yöntemleri, ilaçlanacak olan böcek türüne göre değişiklik göstermektedir. Her biri haşere üzerinde %100 etkili ilaçlama yöntemleridir. Ev İlaçlama firmalarımız, profesyonel ekipleriyle birlikte en etkili ilaçlama yöntemini seçerek, kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları, verilmekte olan profesyonel ilaçlama yöntemlerini, kullanılmakta olan etkili ilaçları göz önünde bulundurduğumuzda oldukça uygundur. Kişisel yöntemlerimizden ziyade, ilaçlama firmalarından aldığımız destekle uygun fiyatlara, çok daha etkili sonuçlar elde edebiliriz. Böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine göre ya da ilaçlama işlemlerinin ne kadar süreceğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Garanti İlaçlama firmalarımız, oldukça uygun fiyatlar karşılığında, etkili sonuçlar elde etmek için profesyonel ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. Sizler de böcek problemlerinde kalıcı bir sonuç elde etmek isterseniz, Garanti İlaçlama firmalarımızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları nedir?

Yapılan ilaçlama konut, iş yeri, ofis gibi açık-kapalı tüm alanlarda uygulanabilir. Alanların büyüklüğüyle haşerenin türüne göre m2 başına fiyatlandırılır. Böcek ilaçlama uygulaması yapılacak alan büyüdükçe fiyat daha makul hale gelir. Piyasada ilaçlama servisi veren ucuz ya da çok pahalı fiyata hizmet veren ekiplerin uyguladıkları etik olmayan ilaçlama fiyatları itibar etmeyin. Sıradan yöntemler ile gelişi güzel ilaçlama yapanlar, ucuz servis verdikleri için kullandıkları ekipmanlarla ilaçların yetersizliği istenmeyen durumlara yol açabilir.

Böcek ilaçlama fiyatlarını neler etkiler?

 • Alanın büyüklüğü
 • Mekânın özellikleri: İlaçlama yapılacak alanda bulunan malzemelerin yoğunluk derecesi uygulanan ilaçla verilen emeğin artmasında etkendir.
 • Alanı işgal eden zararlının ne olduğu. Bazı haşere türleri çok zor kontrol edilir, çok daha yoğundur.
 • Haşerenin mekândaki yoğunluğu: Defalarca ilaçlama yapılıp giderek bağışıklık kazanmış böceklerle başa çıkmak çok zordur.
 • Uygulanacak yöntem, ilacın türü: Kullanılacak haşere ilacının türü de uygulama yöntemi de verilecek fiyat için diğer bir değişkendir.
garanti-ilaclama

garanti-ilaclama

Amatör böcek ilaçlama yapanların giderleri ile müşterilere sundukları fiyatlar hiçbir zaman gerçeği yansıtmayacağı için ucuz ilaçlama fiyatları ile işlem yapanlardan uzak durulması gerekir.

Normalden daha düşük ilaçlama fiyatları sizi tedirgin etmeli. Çünkü maliyeti bile karşılamayacak kadar komik ücretlere ya da fahiş oranda gereğinden daha yüksek ücretlere yapılınca insanların her iki durumda da zarar ettirilmesine yol açmaktadır. Etik olmayan  ilaçlama fiyatları bu şekilde gerçek dışı olarak uygulandığı zaman insanların kafasında ciddi soru işaretleri oluşturacak ilaçlama şirketleri ile ilgili güvensizlik oluşmasına yol açacaktır.

İnsanların hakkını korumayan firmaların kullandığı ekipmanların yetersizliği, kullanılan ilaçların, böcek ilaçlama şekillerinin etkin olmaması verilen hizmetin kusurlu olmasında başlıca sebeplerdendir.

garanti-ilaclama

Pire İlaçlama

Kan emen böcekler grubuna dahil edilen pire zararlısı; özel vücut yapısı sayesinde memelilerin ve
kuşların derisine yapışarak kanlarını emer. Böylece konaklarıyla organizma alışverişinde bulunur.
Bundan dolayı pire ısırığına maruz kalan canlılar arasında da bir değiş-tokuş söz konusudur. Özellikle kan
yoluyla bulaşan hastalıkları kişiler arasında taşıyan pire zararlısı, tarihte pek çok toplu ölüm vakasında
adını duyurmuştur. Buradan hareketle, pireyle mücadele veren Garanti Pire İlaçlama ekibi; hem kapalı hem de açık
alanlarda görülen pire sorunuyla ilgilenmek üzere 7 gün 24 saat pire ilaçlama hizmeti vermektedir.

Pire Nasıl Yok Edilir?

Evinde pire sorunuyla karşı karşıya kalan insanlar pire ilaçlama nasıl yapılır
sorusuna cevap arar. Gözle görülmesi hayli zor olan pire zararlısı, marketlerde satılan pire ilacı uygulamaları
ile yok edilemeyecek kadar inatçı bir haşeredir. Hijyen konusunda yapılan iyileştirmeler de tek başına
yeterli olmaz, pire için temizlik ancak pire ilaçlama ile birlikte yürütüldüğünde sonuç verecektir. Bu
bağlamda, pire ilaçlama sonrası temizlik uygulamasında hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Pire
ilaçlama İstanbul şehrinde öncü şirketlerden olan Garanti pire ilaçlama servisi; 30 yıldır haşere ilaçlama
alanında hizmet veren en iyi böcek ilaçlama şirketi olarak adını duyuran bir firmadır.

Pire Nedir? Pire Neden Olur?

Pire neden olur? sorusu genelde hijyen eksikliğiyle ya da evin bahçesinde bulunan pire oluşumuyla
cevaplandırılır. Bundan dolayı; alanında uzman ilaçlama firmaları ile anlaşarak istila altındaki alanda bir pire
ilaçlama uygulaması yürütülmeli, bununla eş zamanlı olarak da detaylı bir temizlik yapılmalıdır. Garanti
Pire İlaçlama servisimiz, tüm haşere türlerinde olduğu gibi pire konusunda da özel pire ilaçlama teknikleriyle
hizmet vermekte olup pire sorununu yok etmek üzere geliştirdiği böcek ilaçlama yöntemlerini
uygulamaktadır. İstila edilen bölgedeki mevcut pireleri de pire yavrusu varlığını da ortadan kaldırabilmek
adına her çeşit alanda ilaçlama yapılmaktadır. Özellikle bahçe içindeki evler için; kapalı alanlarda
ev ilaçlama, açık alanlarda bahçe ilaçlama uygulamalarıyla pire ilaçlama faaliyetinde bulunmak
gerekmektedir. Zira, böyle evlerde pire neden olur sorusunun en net cevabı bahçe içindeki bitki
varlığıdır. Pire konusundaki sorularınız için Garanti Pire İlaçlama servisimizle iletişime geçerek daha
detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fare İlaçlama

Fare; çoğunlukla rutubetli, pis alanları tercih eden; çürümüş yiyeceklerle, çöplerle beslenen bir haşere türüdür. Dolaştığı pis yerlerden edindiği zararlı mikroorganizmaları, temas ettiği temiz ortamlara taşıyarak hijyen konusunda büyük bir engel teşkil eder. Garanti Fare İlaçlama servisi;  haşerenin taşıdığı risklerin bilincinde olarak, insanları fare tehlikesinden kurtarmak üzere hizmet vermektedir. Fare oluşumuna karşı önlem alarak mevcut istilayı gidermek adına üç ilde fare ilaçlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Fare İlaçlama Hizmeti Nasıl Sağlanmaktadır?

Fare zararlısıyla mücadelede tedbirsiz ya da acemice davranmak hem sonucu olmayacak bir yola girmek olur, hem de tehlikeli sonuçlar doğurur. Bundan dolayı, fare ilaçlamada ilkel yöntemlere başvurup sağlığınızı riske atmak yerine profesyonel mücadele yöntemlerini tercih etmeli, uzman fare ilaçlama firmaları ile anlaşmalısınız. Sektörde 30 yılı aşkın bir süredir zirvede olan, başarılarına dayanarak en iyi ilaçlama hizmetini en uygun haşere ilaçlama fiyatları ile sunan  Fare İlaçlama firması; piyasadaki yasal olmayan fare ilaçlama firmalarına karşı devlet onayıyla çalışmalarını yürütmektedir. Fare ilaçlama nasıl yapılır? diye soracak olursanız, işlem üç aşamadan oluşmaktadır;

 • Alandaki fare türüyle yoğunluğunun, ilaçlanacak alan büyüklüğünün, uygulanacak fare ilaçlama yöntemlerinin tespiti;
 • Ev sahiplerine, işlem süresince uygulanması için gereken talimatların verilmesi;
 • İlaçlama uygulamasının gerçekleştirilmesi.

Verilen talimatlara harfiyen uymanız fare ilaçlama işleminin kalitesiyle sonucun garantisi açısından son derece önemlidir. İşlem doğru şekilde yapıldığında %100 sonuç vererek ortamdaki fare varlığını ortadan kaldıracaktır.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama firmalarına olan önyargılardan ötürü, ilaçlama denildiğinde ilk olarak akla “fare ilaçlama kaç para?” sorusu gelir. Garanti Fare İlaçlama servisimiz; olabildiğince hesaplı fare ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Fare ilaçlama servisleri arasında en uygun fare ilaçlama fiyatlarını sunan servisimiz fare ilaçlama Anadolu Yakası‘nda bulunan fare ilaçlama firmaları arasında en hesaplı hizmeti sunmaktadır.

Neden Fare İlaçlama Yaptırmalıyım?

Fareler; insanlara veba, sıtma, kolera, dizanteri, verem gibi çok ciddi hastalıkları bulaştırma riski taşımaktadır. Farelerin insan yaşam alanlarına  teması kabul edilmemesi gereken bir durumdur. Vakit kaybetmeden en iyi ilaçlama firmalarıyla anlaşarak evinizdeki fare varlığını sonlandırmalısınız. Garanti Fare İlaçlama olarak sizler fare probleminden kurtarmak üzere hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimizin %100 sonuç veren işlemlerinden faydalanabilmek adına 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama firmalarımız problemlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan önemli bir ilaçlama servisidir. Evlerde, iş yerlerinde, okullarda, sitelerde, hastanelerde bir problem haline gelen haşereler, etkili ilaçlama yöntemleriyle dakikalar içinde imha edilmektedir. Çeşitli bölgelerde hizmet vermekte olan Garanti İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, etkili ilaçlama yöntemleriyle halka güven vermeye devam etmektedir. Haşere İlaçlama uygulamaları, bizlere daha steril ortamlar, daha sağlıklı günler vaat etmektedir.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

Haşere ilaçlamaları genellikle ilaçlanacak olan haşere türüne göre değişiklik göstermektedir. Çünkü haşerelerin türleri de üreme yapıları da ilaçlama yöntemlerini etkileyen unsurlardır. Garanti İlaçlama firmalarımız, haşere problemleriyle, haşere türünü tespit ettikten sonra en etkili yöntemlerle mücadele etmektedir. Haşere ilaçlamaları, sıvı ilaçlama, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama gibi etkili yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Bu ilaçlama türlerinden en sık tercih edileni sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama da sıvı ilaçlama yöntemlerindendir. İlaçlama uygulamaları, insan sağlığını tehdit etmemekte olan yöntemlerdir. Fakat kokulu ilaçlamaların uygulandığı bölgelerin belli bir süre kapalı tutulması gerekebilir. Çünkü kuvvetli bileşenler sayesinde, imhası zor olan haşere türleri bile imha olabilmektedir.

Garanti İlaçlama firmalarımız haşere ilaçlama yöntemleri olarak sıralamış olduğumuz bütün yöntemleri uygulamaktadır. Profesyonel ekipleriyle birlikte haşere ilaçlama işlemini gerçekleştirmekte olan Garanti ilaçlama servislerimiz, sağlıklı yollarla en etkili sonuca ulaşmayı başarmaktadır. Haşere ilaçlama hizmetleri, hem sağlığımız, hem zamanımız, hem de bütçemiz açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Haşere İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın büyüklüğüne, ilaçlama işlemlerinin süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat yine de oldukça uygun fiyatlar karşılığında profesyonel hizmetler verilmektedir. Haşere ilaçlama servislerimiz, bütçenizi sarsmayan fiyatlarıyla, her türlü haşere probleminizi kalıcı bir şekilde ortadan kaldırarak sizlere sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Sizler de Garanti İlaçlamanın profesyonel ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın