Blog

Gümüşpala Böcek İlaçlama

gumuspala-bocek-ilaclama

Böceklerden sağlıklı yollarla kurtulmak için güvenilir firmalardan yardım almanız gerekmektedir. Gümüşpala böcek ilaçlama firmalarına öncülük eden firmamız, işini ciddiyetle yapmaktadır. Bu sektöre uzun yıllardır, hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Gümüşpala böcek ilaçlama hizmetleri

Fare ve haşere ile mücadele etmek profesyonellik gerektirmektedir. İnsan sağlığı ile direkt olarak ilişkili olan haşere ilaçlama işlemleri, profesyonel şirketler tarafından yapılmalıdır. Profesyonel olarak hizmet veren şirketimiz, bunun bilincindedir. Uygulamalarda, Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış ürünleri kullanır.

Uzman Kadromuzla Profesyonel Hizmetler

Gümüşpala böcek ilaçlama hizmetlerimiz, alanında uzmanlaşmış bir kadro tarafından verilmektedir. Özel eğitimlerden geçen uzman kadromuz, haşere ve fareler üzerinde etki edecek olan yöntemi ve teknikleri bilmektedir. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü birtakım eğitimler bulunmaktadır. Uzmanlarımız bu eğitimden geçmeden, müşterilerine hizmet sağlamamaktadır.

Doğada bulunan haşere türlerin sayısı çok fazladır. Şehir hayatında bulunan böceklerin de, çok sayıda türü bulunmaktadır. Bunların, anatomik yapıları değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla aynı ilaç ve yöntem, üzerlerinde etki sağlamaz. Amatör kişiler, hangi ilacın ve yöntemin etki sağlayacağını bilmemektedir. Dolayısıyla, alanda kalıcı sonuçlar sağlayamazlar.

Profesyonelce İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, halı böceği, kene, sivrisinek, mayt, eşek arısı, karafatma, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurdu, kulağakaçan böceği, akrep, lağım faresi, akar, tahtakurusu, karınca, gümüş böceği, Alman hamam böceği, sinek, tatarcık, kör fare, örümcek, sıçan, kakalak, teşbih böceği, yılan, yaban arısı, hamam böceği, kırkayak, kertenkele, çatı faresi, bit, fındık faresi, uyuz böceği, ev faresi, çekirge, mite, güve, pire, çıyan, pamuk faresi.

Bu böcek ve kemirgen türlerinin tümü, Gümüşpala semtinde bulunmaktadır.

Sıvı, jel, toz, kokusuz ve kokulu ilaçlarla, Avcılar semti genelinde ekonomik hizmet vermekteyiz. Gümüşpala böcek ilaçlama hizmetlerimizle, şirket olarak semt halkına daima en iyi hizmeti sunmaktayız.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir