Güzelbahçe Böcek İlaçlama

Güzelbahçe Böcek İlaçlama

Kentsel dönüşüm, yeniden yapılanma özellikle son zamanlarda ülkemizde fazlasıyla artış gösteren bir durumdur. Bunun olumlu veya olumsuz yanları kişilerin hayat standartlarına, beklentilerine göre değişkenlik gösterir, fakat; kentsel dönüşümle beraber, insan hayatı için zararlı birçok canlı kendi yaşam alanlarından uzaklaştırılmış ve insanların özel alanlarına girmiştir. Bununla birlikte bu canlıların sebep olduğu maddi ve manevi sorunlar baş göstermeye başlamıştır. İzmir Güzelbahçe böcek ilaçlama servisi İzmir şubemiz denetiminde size destek veriyor.

Güzelbahçe böcek ilaçlama

İzmir Güzelbahçe böcek ilaçlama

İzmir Güzelbahçe böcek ilaçlama servisi

Doğal yaşam alanlarından çıkarak, insanların özel alanlarına girmeye çalışan canlılardan, insanlara pek çok bulaşıcı hastalık geçmiştir. Özellikle sıtma, veba, mantar hastalıkları, verem, hepatit ve humma ciddi boyutlu olanlardır. Aynı zamanda dışarıda kirli ve bakteri dolu bir ortamda yaşamayı benimsemiş bu türlerin, kapalı alanlara sızdığında bakteri taşımaması neredeyse imkansızdır.

Özellikle evdeki özel eşyaları kemirerek oldukça büyük hasarlar verebilir. Genellikle halı, yorgan, koltuk altları, mutfak ve banyo dolapları gibi yerlerde beslenerek, kısa bir süre içinde üreyerek istila haline dönüşür. Böcek istilası durumuyla mücadele etmek için evde uygulanacak yöntemlerle yetersiz kalır. Mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketlerinden yardım almak gerekir.

Garanti böcek ilaçlama firması yılların verdiği güvence adı altından İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde başlıca şu bölgelerde hizmet vermektedir:

 1. Atatürk Mahallesi
 2. Çamlı Mahallesi
 3. Çelebi Mahallesi
 4. Kahramandere Mahallesi
 5. Küçükkaya Mahallesi
 6. Maltepe Mahallesi
 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 8. Payamlı Mahallesi
 9. Siteler Mahallesi
 10. Yaka Mahallesi
 11. Yalı Mahallesi
 12. Yelki Mahallesi

Firmamız tüm usullere riayet ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamıza ilaçlama izni Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanmış ve günümüz modern koşullarına göre hareket edilmektedir. İlaçlama işlemi esnasında sadece 2 saat evden uzaklaşmanız yeterlidir. İlaçlama bitiminde gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Kapalı veya açık alan fark etmeksizin hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı gibi tehlikeli böcek ve fare türleri ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden profesyonel bir müdahale için firmamızı arayarak, 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

İzmir böcek ilaçlama servisimiz hizmetinizde, telefonunuzu bekliyor.

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator

  Bir cevap yazın