Halaskargazi Böcek İlaçlama

Halaskargazi Böcek İlaçlama

halaskargazi-bocek-ilaclama

Halaskargazi böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Halaskargazi semtine garantili böcek ilaçlama hizmeti alın! İlaçlama servislerimiz, halk sağlığını korumak için etkili ilaçlarla işlem yapmaktadır. Şişli şubemizde faaliyetlerini sürdüren servislerimiz, işlemlerinin tümünü TSE onaylı ilaçlarla yapmaktadır.

Halaskargazi Böcek İlaçlama Hakkında

Böceklerin ve farelerin neden olduğu sağlık probleminin önüne geçmek için etkili ve kalıcı yöntemlerle, yaşam sürdüğünüz alanları dezenfekte etmekteyiz. Halaskargazi semtinde de bu tür uygulamaları sıklıkla kullanmaktayız.

Etkili Yöntemlerimiz

  • Fare İstasyonları
  • Sıvı
  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz

Yöntemlerimizin tümü Halaskargazi böcek ilaçlama şubemizin uzman personelleri tarafından yapılmaktadır. En kaliteli ilaçlarla, en iyi personellerle bulunduğunuz alanlara kalıcı çözümler getirmekteyiz.

İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Gümüş böceği, tahta kurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği,  sivrisinek, kara sinek ilaçlama, güve, kırkayak, kertenkele, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, mayt, akrep, yaban arısı, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, akar, tespih böceği, çıyan, kene, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge, , pire, sinek, sıçan, yılan.

Periyodik İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Bazı alanlarda haşereler yoğun olarak görülebilmektedir. Bu alanlarda, kalıcı sonuçlar sağlamak için periyodik olarak hizmet alınmalıdır. Periyodik olarak haşere ile mücadele edilmesi gereken yerler, insan sağlığının mevzu bahis olduğu alanlardır. Özellikle sağlık kurumlarında ve gıda işletmelerinde böceklerin yeniden ortaya çıkmasına engel olmak için periyodik hizmet alınmalıdır.

Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz, tüm hizmetlerinde olduğu gibi periyodik ilaçlama hizmetini de uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Müşteri temsilcilerimizi arayarak, böceklerden kurtulmak ve huzurlu alanlarda yaşamak için günün her saati randevu alabilirsiniz. Hizmetlerimiz günün her saati, yılın her günü sürmektedir.

Yazar hakkında

gravatar

Biyosidal Ürün Uygulayıcı administrator

Bir cevap yazın