Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama hizmeti de veren firmamız, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’e en ucuz fiyatları ile böcek ve haşere ilaçlama servisi verir. Hamam böcekleri tehlikeli canlılardır. Çünkü bıraktıkları dışkılar ve salyalarla insanlara bulaştırdıkları mikroplar yolu ile ciddi sağlık problemlerinin sebebi olabilirler. Bu nedenle bu böcekten kurtulmak da şarttır. Bu haşere sorunlarının kısa sürede çözülmesi için ise, hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Bu firmalar tarafından sağlıklı ve kesin sonuçlar almak istiyorsanız, profesyonel şirketler tercih edilmelidir.

Hamam Böceği İlaçlamaHamam Böceği ilaçlama fiyatları

Hamam böcekleri türleri de oldukça fazladır. Alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, karafatma, kakalak böceği bu türler arasında bulunmaktadır. Bu türden kurtulmak için ilaçlama çok önemlidir çünkü bu haşerelerle ev ve iş yerlerimizde de sıklıkla karşılaşırız. Sıcak alanları sevdiklerinden ve insan gıdaları ile beslendiklerinde, gıdaların fazla bulunduğu ve sıcaklığın da olduğu fırın, lokanta, restaurant, yemekhane, mutfak gibi yerlerde görülürler. Bu gibi yerlerin hijyen olması gerekmektedir. Bu nedenle hamam böceği sorunu ile karşılaşıldığı anda ilaçlama uygulatılmalıdır.

Hamam Böceğinden İnsanlara Bulaşan Bazı Hastalıklar;

 • Verem
 • Dizanteri
 • Hepatit
 • Atraks mikrobu
 • Astım
 • Alerjik Rahatsızlıklar
 • Gıda Zehirlenmeleri

Bu böcek ile mücadele de ve böcekten gelebilecek hastalıklardan korunmanın en etkin yolu ilaçlama servisleri ile irtibata geçerek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

Hamam Böcekleri Yumurtalarını Hangi Alanlara Bırakır?

Hamam böceklerinin çoğalma şekli yumurtlamadır.  Bu yumurtaları; bizim göremeyeceğimiz ve ulaşamayacağımız alanlara bırakırlar. Bu durum ilaçlama hizmeti almayı zorunlu kılar. İlaçlama tekniği olarak jel ilaçlama tekniği kullanmak doğru olacaktır. İlaçlama işlemi, şırınga ya da silikon tabancası ile ufak parçalar halinde bırakılan ilaçlarla gerçekleştirilir. Hamam böceği bu ilacı yiyerek ölür. Bir başka haşere de öleni yer. Kısa süre içerisinde bu şekilde devam eden döngü sayesinde sorunlarından kurtulmuş olunur. Ayrıca jel ilaçlama tekniğinin püskürtme ile gerçekleşmemesi sebebiyle insan sağılığına ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktur. Bu sebeple uygulamadan önce herhangi bir önleme gerek olmadığı gibi, uygulama sırasında da insanların ya da varsa evcil hayvanların alanı terk etmesine de gerek yoktur.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İlaçlama şirketleri seçilirken, profesyonel ve yasal olmalarına dikkat edilmelidir. Çünkü bu haşerelerden kurtulmak çok hassas bir konu olduğu gibi, ilaçlama işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin de eğitimli, tecrübeli ve uzman olmaları gerekmektedir. Aksi halde vücut dirençleri oldukça kuvvetli olan bu haşerelere uygulanacak yanlış ilaçlamalar, bu haşerelere bağışıklık kazandırabilir. Bu böceklerin kafaları kopsa dahi bir süre yaşamlarını devam ettirebilir. Ayrıca aç ve susuz kalarak da yaşayabilmekte olan bu haşerelerden kurtulmak bu gibi durumlar sebebiyle bireysel olarak yapılan müdahalelerle oldukça zordur.

Garanti ilaçlama olarak, hamam böceği ilaçlama yapmanın yanı sıra tüm haşere ilaçlama hizmetleri ile de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Bu haşerelerden hem ev ilaçlama hizmetimiz ile hem de okul, fırın, hastane, lokanta, apartman, bina, site, bahçe ilaçlama, tarla, park ilaçlama gibi hizmetlerimiz ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bizlere bu konular hakkında bilgi ve yardım almak için 7/24 ulaşabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın!

Hamam Böceği hakkında

 

 

Toplam 0 kişi puan verdi. Ortalama puanımız 0.

Paylaşabilirsiniz
 1. gravatar
  Fatih Demir 12 Aralık 2015 23:31 - Reply

  Merhaba,
  Özellikle mutfağımızda hamam böcekleri görüyoruz. İlaçlama işlemi ne kadar zaman alıyor ve ücreti nedir?
  İyi akşamlar

Yorum yap