Blog

Hasanpaşa Böcek ilaçlama

hasanpasa-bocek-ilaclama

Hasanpaşa, İstanbul”un Anadolu yakası’nda Kadıköy ilçesine bağlıdır. Hasanpaşa Kadıköy belediye binasının bulunduğu semttir. Hasanpaşa böcek ilaçlama şirketi olarak kullanmış olduğumuz tüm ilaçlama yöntemleri ve ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir.

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması

Sağlık Bakanlığından gereken tüm onaylara sahip yasal bir firmadır. Sizlere rahatsızlık veren haşerelerden kurtulmak istediğiniz takdirde günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız böcek türleri;

Hamam böceği, halı böceği, kalorifer böceği, bit, güve, pire, kakalak, tahtakurusu, mite, akrep, çıyan, kırkayak, karınca, örümcek, sivrisinek, arı, tespih böceği, ağaç kurdu, kene…

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız fare türleri;

Lağım faresi, çatı faresi, kör fare, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi…

Dünya üzerinde yaşayan bizlerle aynı ortamı paylaşıp, aynı besinleri tüketen milyonlarca türde haşere yer almaktadır. Haşere ve fare türleri hızla üreyerek çoğalan canlılardır. Yaşam sürdüğümüz ev, işyeri, ofis, apartman, bahçe, park gibi birçok alana bizler farkında olmadan girerek yerleşen böcek ve fare türleri, önlem alınmazsa kısa sürede yuva yaparlar.

Çünkü böcek ve fare türlerinin çoğu topluluk halinde yaşayan canlılardır. Bu canlıların birçoğu pis ortamlarda barınmayı sever dolayısıyla pis ortamlarda yaşayarak yaşam alanlarımıza yerleşen böcek ve farelerden insanlara çok ciddi hastalıklar bulaşmaktadır. Bireyse olarak böcek ve fare türleriyle mücadele etmek kesin çözüm vermemektedir. İlaçlama uygulaması bilgi, tecrübe ve gerekli eğitimlere sahip olmayı gerektirir. Hasanpaşa böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza yerleşen her türlü böcek ve haşereden sizleri alanında uzman kadrosuyla kısa sürede kurtarmaktadır.

Böcek ve fare türlerine karşı uygulamış olduğuz ilaçlama yöntemleri;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir