Hizmet Bölgesi:✅ Haseki Böcek İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Haseki Böcek İlaçlama

haseki bocek ilaclama

Haseki böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Haseki semtine ekonomik böcek ilaçlama hizmeti alın!

haseki bocek ilaclama 1

Verem, tifüs, mantar hastalıkları, dizanteri, veba, tifo, gıda zehirlenmeleri, paraziter hastalıkla böceklerin bulaştırdığı ve neden olduğu hastalıklardır. Böceklerden bulaşan hastalıklara karşı önlem almak için garantili ve kapsamlı hizmet veren firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimizle, sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Hizmetlerimiz yalnızca semt genelinde değil, Fatih ve İstanbul genelindedir. TSE onaylı ilaçlarla haşereler ve fareler ile mücadele etmekteyiz.

Mücadele Ettiğimiz Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, uyuz böceği, halı böceği, güve, tahtakurusu, karafatma, yılan, akrep, gümüş böceği, teşbih böceği, tatarcık, ev faresi, salyangoz, çekirge, kırkayak, kene, kertenkele, akar, sıçan, pire, çatı faresi, fındık faresi, lağım faresi, Alman hamam böceği, yaban arısı, tahta kurdu, kulağakaçan böceği, bit, kör fare, hamam böceği, çıyan, eşek arısı, mite, örümcek, kakalak, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, karınca, mayt, pamuk faresi.

Haseki Böcek İlaçlama Şubesi

Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu fare ve böcek türlerinin tümünü güvenli ilaçlama teknikleri ile kontrol altına almaktadır.

Güvenli İlaçlama Tekniklerimiz

Alanının en iyisi olan personellerimiz ile gerçekleştirilen işlemlerde, en iyi ekipmanlar kullanılmaktadır. Sektörün en yenilikçi firması olarak, teknolojideki tüm gelişmelerimizi ekipmanlarımıza yansıtmaktayız. Ekipmanlarımız ve kaliteli ilaçlarımız ile kalıcı hizmet sağlarken, sağlığınıza da zarar vermemekteyiz. Zira Haseki böcek ilaçlama firmaları arasında bazı firmalar, kullandıkları ilaçlarla insan sağlığına zarar vermektedir.

Biz sizlere en kaliteli hizmeti daima en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt genelinde günün her saati sürmektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayarak, böceklerden kurtulmak için dilediğiniz her saate randevu alabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir