Blog

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

hasere-ilaclama-nasil-yapilir

Haşere ilaçlama nasıl yapılır? Kırsalda ya da metropolde yaşayan tüm insanların yanıt aradığı bir sorudur. Dışarıda karşılaştığımız haşereler çok fazla rahatsızlık vermese de özel yaşam alanımız olan evlerde haşereler ile karşılaşılması ciddi bir rahatsızlık oluşturur. Sağlığımızı tehdit eden haşereler aynı zamanda psikolojik dengemizin alt üst olmasına neden olur. Yaşadıkları yerler genellikle mikrop barındırdığından istila ettikleri yerlerde salgın hastalıklara neden olurlar. Haşere ile mücadele etmek için ucuz olduğunu varsayarak kişilerin başvurduğu geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin sayısının binlere çıkmasına neden olur. Haşere ile mücadele etmenin tek yolu böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmek ve profesyonel bir ekiple haşere ilaçlama yaptırmaktır. Firmamızda haşere ilaçlama nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek olursak;

  • İlaçlama yapılacak yerde ön hazırlık yapılır. Eğer kapalı bir yer ilaçlanıyorsa kapı ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılır. Bu sayede ilacın etkisi artar ve böceklerin kaçması engellenir.
  • Çocuklar yetişkinlere oranla bünyesi zayıf canlılardır. Bu nedenle ilaçlama bitene kadar kullandıkları eşyalar ile beraber ortamdan uzaklaştırılırlar.
  • Böcek ilaçlama yapılırken mutfakta bulunan eşyalar dolaplara koyulur ve işlem bitiminde yeniden yıkanıp öyle kullanılır.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile işlem yaptıktan sonra kapalı alan 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır ve ilacın etkisinden arındırılır.
  • İtinalı bir temizlikten sonra gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Haşere ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan bütün sorular için Garanti İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

Haşere ilaçlama yöntemleri olarak uyguladığımız işlemler sağlığınıza zarar verecek hiçbir unsur barındırmaz ve yöntemlerimiz son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Haşere ilaçlama yöntemleri arasında en fazla tercih edilen sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarında kullandığımız böcek ilaçları TSE damgalıdır.

Böcek ilaçlama denilince ilk akla gelen Garanti İlaçlama firmamızda “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket edilmektedir.

Şirketimizde haşerelerden kurtulmak için uyguladığımız ilaçlama yöntemleri başlıklar altında verilecek olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet alanını genişleten Garanti İlaçlama firmamız günün her saati sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. İstanbul böcek ilaçlama servisimizi hemen arayın!

Haşere İlaçlama Şirketleri

Haşere ilaçlama şirketleri arasında yılların birikim ve tecrübesiyle hizmet veren Garanti İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE damgalıdır. Firmamızda görev alan personellerimizin tümü ilaçlama sertifikalı olup işinde uzmandır. Pire ilaçlama, ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama uygulamalarının yanı sıra tüm haşereler ile mücadele eden firmamızı 7/24 ulaşabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir