Hizmet Bölgesi:✅ Haşere İlaçlama Teknikleri
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

Haşere İlaçlama Teknikleri

hasere ilaclama teknikleri
bocek ilaclama personeli 1
Haşere İlaçlama Teknikleri 3

Haşere ve kemirgenleri ilaçlama teknikleri; sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve ULV İlaçlama olarak yapılmaktadır.

Haşere İlaçlamada Başlıca Üç Teknik Vardır

1) Sıvı İlaçlama: Sıvı ilaçlama Su bazlıdır. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda uygulanır. Su ile karıştırılan ilaç, özel ilaçlama makineleri ile haşere olan alana püskürtme tekniğiyle uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemi genellikle tüm haşereler için kullanılan etkili yöntemlerdendir. Sıvı böcek ilaçlama sonrası ilaçlama yapılan alan bir süre havalandırdıktan sonra kullanılmaya başlanmalıdır. Kullanılan ilaçların mutlaka insan ve çevre sağlığına zararı dokunmayan maddelerle hazırlanması gerekir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylı olmalıdır. İlaçlama işlemi dikkat gerektiren bir uygulamadır. Mutlaka alanında uzman kişiler tarafından ilaçlama yapılmalıdır.

2) Jel İlaçlama: Jel ilaçlama uygulaması en çok tercih edilip uygulanan ilaçlama yöntemlerinden biridir. Jel ilaçlamada, ilacı yiyen haşere yuvasına dönerek orada ölür. Jel ilaçlama en pratik ilaçlama yöntemidir, ilaçlama yapılacak olan mekanı terk etmenize gerek yoktur. Siz günlük hayatınıza devam ederken, Jel ilaçlama uygulaması yapılabilir. Jel ilaçlama uygulamasından sonra alanda temizlik yapmanıza gerek kalmaz. Jel ilaçlama uygulaması en çok hamamböcekleri üzerinde etkili bir yöntemdir. Jel ilaçlamanın insanlara ve evcil hayvanlara kesinlikle bir zararı dokunmamaktadır.

3) ULV İlaçlama: Elektrikli ULV, soğuk sisleme makineleri ile ortama ilaç 0.03 mm çapındaki damlacıklar halinde püskürtülerek, haşerelerin girebileceği ve yuva yaptıkları her bölgeye ilaç girerek temas etmiş olur. Genel olarak ULV yapılan alanın tamamı ilaçla kaplanmış olur. ULV ilaçlama daha çok tahtakurusu, pire ve uçan haşerelere karşı kullanılır. ULV ilaçlama yöntemiyle kısa sürede sonuca ulaşılır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir