Kategori arşivi Hizmet Alanlarımız

Piknik Alanı İlaçlama

Mevsim değişiklikleriyle beraber halka açık yeşil alanlarda ve piknik alanlarında vatandaşların korkulu rüyası olan kene ve böcek türleri artık Garanti Böcek İlaçlama ile kontrol altında. Son derece titiz ve profesyonel bir şekilde yapılan piknik alanı ilaçlama operasyonlarıyla insan sağlığına zarar veren haşere türleri kontrol altına alınarak böcek ilaçlama firmamız tarafından etkili çözüm hizmeti sunulmaktadır.

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Özellikle sıcak mevsimlerde kendini göstermeye başlayan kene ve böcek türleri halka açık yeşil alanlarda tehlike saçmaktadır. İnsanlarda Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yol açan keneler sıcak havalarda piknik alanlarında, çayırlarda, bahçelerde ve hatta evlerin içinde aktif bir şekilde rol almaya başlamaktadır. Keneden korunmanın tek yolu düzenli bir şekilde yaşam alanlarına ve ortak alanlara ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Halkın sağlığını olumsuz yönde etkileyecek böcek türleri için yeşil alan, bahçe ve piknik alanı ilaçlama çalışmalarını düzenli periyotlar halinde yaptırmak önemli bir etkendir.

Garanti Böcek İlaçlama profesyonel ekibiyle en garantili piknik alanı ilaçlama ve kene ilaçlama için 7/24 boyunca vatandaşların hizmetindedir. Halkın sağlığını tehdit eden olası tehlikeleri ortadan kaldırmak için en titiz şekilde çalışan ilaçlama firmamız İstanbul, Kocaeli ve İzmir böcek ilaçlama hizmetini bu illerde vermekten gurur duymaktadır. Etkili çözüm isteyenler için müşteri hizmetlerimiz 7/24 görevlerinin başında. İletişim numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde her an ulaşabilirsiniz.

Kene Nasıl İlaçlanır?

Kene ilaçlama yöntemi olarak kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlanacak ortama göre ilaçlamanın kokulu mu yoksa kokusuz yöntemle mi yapılacağı belirlenmektedir. Genel olarak kenenin yoğun olduğu piknik alanı ilaçlamada, park, bahçe alanlarında kokulu ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem tüm böcek çeşitlerinde en etkili ve kalıcı çözümü sunmaktadır.

Kokusuz yöntem ise daha çok ev, iş yerleri ve diğer kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Nedeni ise kapalı alanlarda kene yoğunluğu az olması ve insan sağlığı açısından kokulu yöntemin zarar verebileceği göz önünde bulundurularak kokusuz yöntem tercih edilmelidir.

Garanti Böcek İlaçlama olarak TSE onaylı ilaçlarımız ile piknik alanı ilaçlama ve ev, iş yerleri ilaçlamalarda garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Aşık Veysel Mahallesi

Garanti ilaçlama firmamız böcek ve haşere temizleme alanında hizmet vermektedir. Firmamız deneyimli ekibi profesyonel hizmet anlayışı ile en hızlı ve garanti hizmeti böcek sıkıntısı yaşayan herkese sunmaktadır. Garanti ilaçlama firması olarak haftanın yedi günü yirmi dört saati böcek sıkıntısı yaşayan herkesin yardımına koşmakta ve kesin çözümü sağlamaktayız. Aşık Veysel Mahallesi‘de çözüm ulaştırdığımız yerlerden sadece birisi.

Aşık Veysel Mahallesi Böcek İlaçlamaBöcek ilaçlama yaşam alanlarımızı kimyasal yolla temizleyen bir yöntemdir. Yaşam alanlarımızda karşılaştığımız haşere ve kemirgenler bizim sağlığımız açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Tüm bu sıkıntıları yaşamadan çevremizde istenmeyen bir canlı ile karşılaştığımızda yapmamız gereken ilk şey böcek ilaçlama firması ile irtibata geçmektir. Oturduğumuz il ve ilçe ilaçlama firmalarına başvurarak gereken uygulamaları öğrenebiliriz. Böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmadan firmanın tarihine ve deneyimine dikkat etmeliyiz.

Aşık Veysel Mahallesi Böcek İlaçlama

Aşık Veysel ilaçlama servisi semtin yakın ve uzak kesimlerine hizmetlerini götürerek herkesi böcek sıkıntısından kurtarmaktadır. Aşık Veysel ilaçlama servisi başta  pire, hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve diğer tüm haşerelere karşı ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama servisimiz ev, okul, iş yeri, fırın, restoran, hastane, site, apartman, bahçe, yurt vb. tüm yaşam alanlarında ilaçlama gerçekleştirmektedir. Sizde sorunsuz bir ilaçlama dönemi atlatmak isterseniz firmamıza başvurabilirsiniz.

İletişim Adreslerimiz

Telefon Numaraları:

İSTANBUL AVRUPA YAKASI
0 (212) 540 81 28
0 (212) 451 09 83
0 (212) 451 07 95

İSTANBUL ANADOLU YAKASI
0 (216) 337 76 65
0 (216) 680 35 54

İZMİR
0 (232) 445 34 79
0 (232) 264 88 52

KOCAELİ
0 (262) 325 34 28

GEBZE
0 (262) 641 98 72

 

 

BÖCEK İLAÇLAMA TALEP FORMU

Avm ilaçlama

Günümüzde hızla çoğalan, gıda sektöründen giyim sektörüne, sinemadan oyun alanlarına kadar her mekanı barındıran alışveriş merkezleri hijyeni oldukça önemlidir. Yüzlerce insana ev sahipliği yapan avmler herhangi bir böcek, haşere ve kemirgen türüne maruz kaldığında muhakkak vakit kaybetmeden avm ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Aksi halde bu mekanların insan sağlığı açısından tehdit olduğu düşünülecek ve prestiji sarsılacaktır. Bu gibi olumsuzluklara izin vermemek amacıyla periyodik olarak avm ilaçlama uygulatılmalıdır.

İnsanlar alışveriş yapmak ya da sinemaya gitmek amacıyla, yemek yemek veya çocuklarını oyun salonlarına götürmek amacıyla avmleri tercih ederler. Kış aylarında da insanlar buralara akın ederler. Bu yüzden insanların yoğunlukla görüldüğü bu yerlerin temiz olması oldukça önemlidir. Böcek ve haşereler her tür açık ya da kapalı alanda görülebileceği gibi, gıdaların da fazla olduğu avmlerde de görülebilmektedirler. Haşerelerden kurtulmak avm ilaçlama şirketleri tarafından uygun ilaçlama yöntemleri doğrultusunda yapılacak avm ilaçlama ile mümkün olacaktır. Başka yöntemlerle, alanların büyük olması nedeniyle haşere ve böceklerin yok edilmesi imkansızdır.

Neden AVMlerde  Haşereler Çok Fazla Olur?

Hafta sonunu nasıl geçireceklerine karar veremeyen kişiler her tür sosyalliği barındıran, her tür mağazanın bir arada bulunduğu avmleri tercih ederler. Alışveriş amacıyla gitmiş oldukları avmlerde fikir değiştirdiklerinde bile yapabilecekleri başka seçenekleri bulunabilir. Bu yerlerde insanların fazla olması, böcek sorunlarıyla daha da fazla karşılaşılabilme ihtimalini arttırabilir. Buna engel olunması, hem insan sağlığı açısından hem de bu mekanların güvenirliğini devam ettirmesi açısından oldukça önemlidir. Avm ilaçlama firmaları bu konunun ciddiyetinin farkında olarak kurulmuş ve sizlere her tür alan ilaçlama için hizmet vermekte olan kuruluşlardır. Bu gibi yerlerin işletmecileri, sadece bir kez değil, düzenli olarak ilaçlama yaptırmak durumundadırlar. Çünkü her geçen gün hızla çoğalan haşere, böcek ve kemirgenler bu gibi büyük alanlarda yeniden sorun haline gelebilmektedir.

İlaçlama firmaları tarafından haşere gruplarına ve alana bağlı olarak uygun görülen alışveriş merkezi ilaçlama yöntemi gerçekleştirilmesi ardından, insanların sıklıkla tercih ettikleri bu mekanlar daha huzurlu ve sağlıklı hale gelecektir. Bu konuyla ilgili hizmet almak için tercih edilen şirketlerin ise, muhakkak Sağlık bakanlığı onaylı olması gerekmektedir. Bilinçsizce ve yanlış uygulanabilecek ilaçlar, insanların sağlık sorunları yaşamasına sebep olabildiğinden, bu konuda hassas davranılması gerekir. Böceklerden kurtulmak büyük alanlarda daha da zahmetli olduğu için avm, park, tarla, fabrika, okul, hastane gibi yerlerde böcek ve haşerelerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır.

Alışveriş merkezi ilaçlama için Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak yasal şekilde sizlere hizmet veren Garanti ilaçlama, ayrıca uygun ilaçlama fiyatları sunmaktadır. Kullanılacak ilaçlarımız ziraat mühendislerince üretildiğinden, insanlara ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktu. Ayrıca insanlar tarafından sürekli ziyaret edilen avmler kapatılmadan ya da iş durumları aksatılmadan yapılacak uygun ilaçlamalar sonucunda, sizlere daha sağlıklı ortamlar sunulmaktadır. Böcek ile mücadele için uygulatılan ilaçlamaları gerçekleştiren ekiplerimiz de eğitimli ve işlerine uzman kişilerdir. Sizlere bu şartlar doğrultusunda 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bahçe ilaçlama

bahce-ilaclamaBahçe ilaçlama; çoğunlukla bahçeler ile bitişik durumda olan alanlara, haşere girişini engellemek için yapılır. Özellikle yazlık, çiftlik, bahçeli ev gibi alanlarda yapılan bahçe ilaçlaması, bundan bağımsız olarak, bahçelerdeki ürünleri korumak ve zararlı canlılardan arındırmak için de yapılabilmektedir. Bahçelerdeki haşereleri yok etmek için yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında, kullanılan ilaçların yetiştirilen ürünlere zarar vermeyecek nitelikte olması ile birlikte, çevre açısından da zararsız olması şarttır.

 

Bahçe İlaçlamalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Bahçe böcek ilaçlama uygulamasında, alanda görülen ya da görülebilecek haşere ve kemirgenler; bahçenin büyüklüğü, bahçede bulunan sebze, meyve, çiçek ve ağaçların türü gibi kıstaslara dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle danaburnu, tarla faresi, karınca, kırkayak ve çiyan gibi haşere türleri bahçelerde çok sık görülür. Bununla birlikte, bahçe ilaçlama işlemlerinin önemli bir bölümü, bu alanlarda yaşayan evcil hayvanlar yoluyla yayılan pire, bit, kene gibi parazitleri yok etmek amacıyla yapılmaktadır .

[highlight color=’yellow’] UYARI: Bahçe ilaçlama uygulamaları, yağış olmayan ve rüzgarın sert esmediği zamanlarda yapılmalıdır. Aksi durumda, böcek ilaçlama uygulaması istenen sonucu vermeyecektir. [/highlight]

Bahçe ilaçlama Nasıl Yapılır?

Bahçe ilaçlama, sıvı haşere ilaçları kullanarak yapılmaktadır. Bahçelerdeki haşere ve kemirgen sorununu çözmek için genellikle buharlama yöntemi kullanılır. Ancak kullanılan böcek ilaçlarının kalitesi, ilaçlamanın yapılacağı günün hava şartları, bahçede bulunan böcek ya da kemirgen türü gibi etkenler de ilaçlamayı etkiler. Bu nedenle bahçe ilaçlaması yapılmadan önce; haşere tespiti, hava durumu ayarlaması gibi aşamalar yerine getirilmelidir. Profesyonel ve sağlık bakanlığı ruhsatına haiz firmalar tarafından yapılması gereken bu işlemde, çoğunlukla bahçenin bitişiğindeki, ev, iş yeri gibi iç mekanlarda da ilaçlama yapılması gerekir. Zira bahçelerde yapılan böcek ilaçlama işlemleri, iç mekanlara haşere girişini önleyici nitelik de taşır. Ancak yetiştirilen ürünlerin korunması için yapılan uygulamalarda, bu kıstasların sağlanması elzem değildir. Bahçelerde yapılan uygulamaların yanı sıra, diğer açık alanlar ve park ilaçlama uygulamalarında da sıvı böcek ilaçları daha sık kullanılır.

NOT:Bahçe ilaçlama, farelere karşı yapılıyorsa, sıvı ilaçların yanı sıra, fare istasyonları kullanmak da son derece etkili çözüm sağlar.