Garanti İlaçlama

Hürriyet Böcek İlaçlama

Böceklerden kurtulmak ve neden oldukları, bulaştırdıkları hastalıklara karşı sağlığınızı korumak için profesyonel olarak uygulama yapan Hürriyet böcek ilaçlama şubemizden hizmet alabilirsiniz. TSE onaylı ürünlerle verdiğimiz hizmetler, tamamen insan sağlığına uygun koşullarda uygulanır. Ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçen ilaçlarımızın yan etkisi bulunmamaktadır. Eşyalarınızı çizmez.

Hürriyet Böcek İlaçlama Şubesi

Sıvı, katı, jel, kokusuz, toz ve kokulu ilaçlarla, zararlı böcek ve fareler kontrol altına alınır. İlaçlarımızın dozu, haşerelerin yoğunluğuna göre yöntemlerimiz ise türlerine göre ayarlanmaktadır. Personellerimiz, bu alanda eğitim almış kişilerdir. Haşerelerin türüne göre ayarlanan tekniklerimiz, %100 garantilidir. Haşerelerin taşıdıkları bakteriler, alanda dezenfekte edilir. Bulaştırabilecekleri hastalıkların önüne geçilir.

Böcekler ve Fareler İnsan Sağlığına Nasıl Zarar Verir?

Doğada çeşitli türde böcek ve fare bulunur. Bunların beslenmeleri, yuvalarını kurdukları alanlar ve anatomik yapıları değişkenlik gösterir. İnsanlara da farklı yollarla zarar verebilirler. Haşerelerin birçoğu, bakterilerin bulunduğu alanlarda yuva yapar. Pis ve nemli alanlarda yuva yapan böcekler, aç kaldıkları zamanda insanların yaşamlarını sürdürdükleri alanlara girerler. Sırtlarında taşıdıkları ve yuvalarından getirdikleri bakterileri, insanların bulunduğu alanlara sokarlar. Besinlerimizin ve eşyalarımızın üzerinde gezinirler. Açıkta kalan besinlerimizin üzerinde gezinen böcekler, gıda zehirlenmelerine neden olabilirler.

Bakterilerin ve virüslerin bulunduğu alanlarda yaşamımızı sürdürmemiz, hastalıklara karşı geliştirdiğimiz vücut direncimizin düşmesine neden olmaktadır.  Özellikle çocukların bulunduğu evlerde böceklerin ve farelerin varlığı, tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Haşerelerin taşıdığı bakteriler, çocukların gelişimlerine engel olmaktadır.

Kan emen haşereler ise insanlara çeşitli hastalıkları bulaştırmaktadır. Tehlikeli hayvan hastalıkları da bunlara dâhildir. Böcekler ve fareler insanlara, hayvanlardan da hastalık bulaştırabilmektedir. Bu hastalıklara karşı önlem almak için tek yapmanız gereken, profesyonel Hürriyet böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir