Hizmet Bölgesi:✅ İlaçlama Firmaları
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

İlaçlama Firmaları

ilaclama firmalari

Garantili, güvenilir hizmetleriyle her an yanınızda olan ilaçlama firması olarak sizlerin her türlü böcek, haşere ve kemirgen mücadelenizde özenli bir destek hizmeti sunmaktadır. Çağın gereklilikleri doğrultusunda hazırladığımız prosedürlerimiz çerçevesinde tüm uygulamalarımızda standardizasyonu yakalamış durumdayız. İstanbul başta olmak tüm Ankara ve Kocaeli, verdiğimiz hızlı ve kaliteli servis ile böcek ilaçlama artık problem olmaktan çıkacaktır. Her çeşit kapalı ortamda hızla büyüyüp insan sağlılığını tehdit edecek hale gelen böcek ve haşereler ile mücadele sadece ve sadece emin ellerde verilmesi gereken bir savaştır. Ekip elemanlarımızın tümü alanlarında gerekli deneyim ve bilgiye sahip, çağın tüm gereklilikleri ile donatılmış araçlarda kaliteli hizmeti kapınıza hızla getirmektedirler. Her türlü kapalı ortamda başarı ile verdiğimiz servisimiz sayesinde garantili ve güven dolu hizmeti kapınıza getirmekteyiz.

istockphoto 1271788901 170667a

Böcek ilaçlama şirketi; sunduğu ücretsiz keşif hizmeti sırasında vereceği ilaçlama hizmetini her boyutu ile size izah etmektedir. Bu sayede de kafanızda oluşabilecek her tür soruya yanıt da bulmuş olacaksınız. Tüm kurumların yanında, her türdeki iş yerinin, konutun ve deponun ilaçlama işlemlerinde de başarı ile sürdüren firmamız sayesinde en sağlıklı ortamlara kavuşmanız mümkün olacaktır.
Özellikle hamam böcekleri, fare, akrep, çiyan, gümüş böceği gibi zararlılar ile mücadele deneyim ve emek ister. Firmamız elemanlarının tümü bu deneyim ve birikime sahiptirler. Hangi haşere uygulamasında nasıl ilaç kullanılacağından işlemin nasıl sonuçlandırılacağına kadar olan süreçte ilaçlama firmaları arasında lider konumda olan firmamız sizlere hep daha iyiyi sunmak için çabalarını sürdürmektedir.

Tüm haşerelerde sıvı ilaç uygulaması yapılabilmektedir. Sıvı ilaç; kokulu ve kokusuz olarak belirlenebilir. Ancak sıvı ilaç işlemi yapılacak olan alanın en az iki saat kapalı kalması ve sonrasında yarım saat havlandırılıp kullanılmalıdır. İlaçlama öncesinde mekanda ambalajı açık gıda ürünleri bulundurulmamalı ve sonrasında mutfak araç gereçleri sudan geçirilip kullanılmalı yumurtadan çıkacak olan haşereler için 1 hafta detaylı ıslak temizlik yapılmamalıdır. Jel ilaç uygulaması sadece hamam böceği ve türleri için geçerli olup öncesi ve sonrasında herhangi bir hazırlığa gerek duyulmamaktadır. Fare uygulamaları için ilaçlama firması olarak sıvı ilaç + fare yemleri ile hem alandaki fareden kurtulmak hem de sonrasında dışarıdan giriş sağlayabilecek kemirgeni yok etmek için çözüm oluşturmaktadır.
Fareler omurgasız yapıları nedeniyle kafalarının sığdığı her yere kolayca girip saklanabilirler. Yanlış bir şekilde planlanmış ve uygulanmış ilaçlama işleminde fare sıkıştığı yerde boğularak ölebilir ve çürümeye başlayabilir. Bu tip durumlarda ortamlarda istenmeyen koku ve bakteri oluşumu olacaktır. Bu gibi durumlar hakkında gerekli deneyim ve bilgi ile hareket eden Garanti ilaçlama ekibi ortamı inceler sorunu belirler ve en güvenilir ve kısa yol için çözüm ortaklığı yapar.

İlaçlama Şirketleri Hakkında

Mekan ayırt etmeksizin her alanda hizmet veren böcek ilaçlama şirketi olarak ev ilaçlama işlemlerinden, fabrika ilaçlama uygulamalarına, araç ilaçlama servislerimizden bahçe ilaçlama ekiplerimize kadar her alanda buharlama yöntemi ile ya da pompa yardımı ile haşereler uygun Ziraat mühendislerince hazırlanan özel ilaçlar ile yardım sağlamaktayız.

Böcek ilaçlama firmaları olarak her nevi haşere ilaçlama faaliyetinizin planlanması ve uygulanmasında yanınızda olmaktayız. Siz de kaliteyi en uygun fiyata almak istiyor iseniz hemen servis numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz. Piyasada bulunan sağlığa zararlı olmayan ancak böcekler üzerinde son derece etkili ilaçlarımız sayesinde bu sorununuzdan bir çırpıda kurulabileceksiniz. Böcek ilaçlama firmaları arasında garanti dolu ve kaliteli bir firma arıyor iseniz, sizin de şirketimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Ayrıcalıklı müşterilerimiz arasına yer alıp uykusuz gecelerinizi sonlandırmak bizimle mümkün olacaktır.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir