Hizmet Bölgesi:✅ İlaçlama Servisi
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

İlaçlama Servisi

ilaclama servisi

İlaçlama Servisinde Yılların Tecrübesi
İşimizde 1 Numarayız !

ilaclama hizmeti 150x150 1

İlaçlama servisi haşere ve kemirgen türü canlıların temizlenmesi ve yok edilmesi işlemleri, profesyonel firmalar ile yapması gerekmektedir. Bu tür canlılar her şeyleri ile zararlı ve hastalık taşıyıcı olduklarından kesin bir şekilde görüldükleri ortamdan temizlenmesi ve bu işlemin birkaç defa yapılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama servisleri bu amaçla hizmet eden yetkili ilaçlama firmalarıdır. Uzman firmalardan yardım alarak hem yaşam alanlarınızın hijyenini koruyabilir hem de bulaştıracakları hastalıklardan kendinizi rahatlıkla korumuş olacaksınız. Bireysel olarak yapılan işlemler ile ilaçlama servisi tarafından yapılan uygulamalar arasında oldukça büyük fark bulunmaktadır. Kullanmış oldukları ilaçlardan tutunda alanda yapılacak olan işlemde profesyonel olarak bakış açısı ile bilgiyi bir arada tutan firmalar sizlere kesin çözüme tek seferde ulaşmanızı sağlamaktadır.
Böcek ilaçlama servisleri Türkiye’de 2011 yılı içerisinde çıkartılan yasalar ile lisana tabi olma zorunluluğu getirilmiştir. Bu şekilde yetkisiz hiç kimsenin ilaçlama yapamayacağı ve ilaçları kullanamayacağı sağlanmaktadır. Yetkili ilaçlama servisleri periyodik olarak personel eğitimi, ekipman yenilenmesi ve temizliği gibi rutin işlemlerle kalite faktörünü artırma yolundadırlar. İlaçlama işlemi sadece haşere, kemirgenlerin öldürülmesi işi değildir. Öncesi ve sonrasıyla haşereler haricinde, çevreye, insanlara zarar vermemek, doğaya atık ve artık madde bırakmak gibi hassas konuları da kapsar. İşte tam da burada önemli olan ülkemizde sıklıkla ortaya çıkan bir probleme dikkat etmek gerekmektedir. Haşere ve kemirgenlerin artışına bağlı çok sayıda korsan firma türemiştir. Bu firmalar ilaçlama fiyatları bakımından düşük olduğu için çok daha tercih edilmektedir. Ancak uygulama işleminden sonra haşereleri tekrar yaşam alanlarında görülmesi durumu çok sayıda şikayete neden olmaktadır. Kullanmış oldukları ilaçlarda çevre koşulunu göz ardı eden ve insan sağlığını düşünmeyen bu gibi ilaçlama servisi altında kendilerini adlandıran merdiven altı firmalardan uzak durmak gerekmektedir.

Haşere İlaçlama Tekniklerimiz

Haşere ilaçlama servisleri tüm haşere ve kemirgenler ile zararlı böceklerin ilaçlama işleminde kullanılan farklı teknikler kullanmaktadır. Örneğin sık kullanılan tekniklerden kokulu veya kokusuz ilaçlama, zehirli yemleme, buharlama gibi yöntemlerle kesin sonuç alınmaya çalışılır. Haşerelerin hızlı kolonileşme, çoğalma özellikleri ile barındıkları alanlarda hızlıca çoğalırlar. Yumurtalarını korunaklı kapsüllerle gittikleri ve temas ettikleri her şeye bırakarak tam bir yayılmacılık izlerler. Ondan dolayı ilaçlama ve temizleme işlemi birkaç seans yapılmaktadır. Böcek ilaçlama servisleri yetkilileri bu konuda uygulama yapılan yer sahiplerini bilgilendirmektedir.
İlaçlama işlemi uygulama alanına göre zaman almaktadır. Şayet duvar köşeleri, parke araları ve haşerelerin saklanabilecekleri her alan özel teknikler, aletlerle ilaçlanır. İlaçlama işlemi birkaç gün arayla yapılmaktadır. Bu şekilde uzun müddet bu zararlıların etkilerinden uzak aklanmış olur. Hiçbir böcek ve haşere türü tamamen yok edilemez. İnsanlıktan milyonlarca yıl önce var olan bu canlılar bugünde, yarında olacaktır.

Böcek ilaçlama servisleri her zaman hizmet hazır bir şekilde 24 saat hizmet vermektedirler. Hızlı müdahale ile sorunu en kısa zamanda yok etmek için internetten, yapılan ilanlardan ulaşılabilir. Bazı haşere türlerinin temizlenmesi işlemi içerisinde evi veya o mekanı terk etmek germez. Sadece açıktaki yiyecekleri kapatmak, çocukların eşyalarını almak yeterlidir.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir