Blog

İlaçlama Şirketi

ilaclama-sirketi

İlaçlama Servisinde Yılların Tecrübesi
İşimizde 1 Numarayız !

Doğa üzerinde bulunan milyonlarca türe sahip böcek ve haşerelerin zararları saymakla bitmez. Zararları yapıları, türlerine ve yaşadıkları bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bazılar taşıdıkları mikroplar ile bazıları ise vücutlarında bulunan zehirleri ile insan hayatını tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle ülkemizde çok sık görülen haşerelere karşı ilaçlama şirketleri kurulmuştur. Böcek ilaçlama şirketleri sayesinde yaşam alanımızı tehlikeye atan canlılara karşı mücadele edebilme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Haşereler sadece insanlara değil aynı zamanda diğer tüm canlılara ve yaşam alanlarımızda gereksinim duyduğumuz çok sayıda eşyanın da yok olmasına neden olmaktadır. Sektörde bulunan haşere ilaçlama şirketleri insan sağlığını tehdit eden ve maddi zarar neden olan canlılara karşı özel ekipler oluşturulmuştur. Her türlü haşere ile savaşınızda yanınız da olan ilaçlama şirketleri kullandıkları ilaçlar sayesinde haşere ve kemirgen gruplarından kurtulmanız için gereken yardımı sağlamaktadır.

Uzman İlaçlama Şirketinin Önemi

Haşere ve kemirgenler kendi aralarında türlerine ve cinslerine göre direnç farklılıkları göstermektedirler. Bu farklılıklar sayesinde dışarıdan alınan böcek ilaçları ile bireysel olarak yapılan ilaçlamalarda etki göstermeyecektir. İlaçları defalarca uygulasanız bile kesin çözüme ulaşmanız hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır. Böcek ilaçlama firmaları konusunda uzman ve bilimsel araştırmalar sağlanarak hazırlanmış olan ilaçlar kullanmaktadır. Bu ilaçlar haşere türlerine göre ayrılıp uygun doz (miktar) belirlenerek hazırlanır.

Haşere ilaçlama firmaları bünyeleri içerisinde oluşturmuş olduğu ziraat mühendislerinden bir ekip ile gelen haşere şikâyetlerini; haşerenin bulunduğu alan ve haşere türüne göre gerekli incelemeler geçirerek miktarını ve kullanım şeklini ayarlamaktadır. Böcek ilaçlama işleminde ilacın önemi kadar ilaçlama firmaları tarafından uygulanacak alan ve uygulama şeklide haşerelerden kurtulmanın kesin çözüme ulaşması için önemlidir. İlaçlama açık ya da kapalı her alanda uygulanabilir. Uygulanacak olan alan ilaçlama şirketi ile görüşülürken bildirilmesi oldukça önemli çünkü böcek ilaçlama uygulamalarında farklılık bulunmaktadır.

İlaçlama öyle düşünüldüğü kadar kolay görünen bir iş değildir. Yanlış yapılan bir uygulama, ya da ilaçlama dozunda oluşabilecek bir problem ciddi sağlık sorunlarına neden olabileceğinden böcek ilaçlama şirketi ile görüşürken profesyonel bir firma seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Bu nedenle haşere ilaçlama işlemi yaptırmaya karar verdiğinizde ciddi sorumluluk aldığınızı unutmamalı sektörde sayı olarak fazla bulunan haşere ilaçlama firmaları ile görüşürken Sağlık Bakanlığı onaylı çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Binlerce kişi bu konu yüzünden ciddi sıkıntılar çekmektedir. Merdiven altı ilaçlama şirketleri birçok dolandırıcılığa neden olduğunu unutmayın ucuz diye sağlığınızdan olmayın.

İnsan sağlığını korumak için topluma hizmet veren işinde profesyonel bir ilaçlama firması ile çalışmak sizlerin tüm bakımlar incelenerek güveninizi sağlamak için çalışmış olacaktır. Gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketler haşere ve kemirgen gibi sıkıntılar çekmek için birinci derecede tehlikeli bölgelerdir. Topluma açık kullanılan bu bölgelere yasal zorunluluklar getirilmiştir. Bu nedenle böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmalar yaparak periyodik olarak ayda 1 kere ilaçlama yaptırmak zorundadırlar.

İlaçlama firması olarak 18 yıldır sektördeki çok sayıda firmaya tecrübe ve deneyimlerimiz ile liderlik yaparak yol göstermeye çalışmaktayız. Amacımız insan sağlığını korumaktır. Bunun için Türkiye genelinde oluşturmuş olduğumuz 24 farklı şube ve böcek ilaçlama servisleri ile 7/24 çalışarak daha hızlı hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Hamam böceği ilaçlama, kene ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama ve bit ilaçlama gibi çok sayıda haşereye karşı oluşturmuş olduğumuz böcek ilaçlama servisleri ile teknolojik ilaçlama ekipmanlarımız ile Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlama şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir