Hizmet Bölgesi:✅ İstanbul İşyeri İlaçlama
Uygulama Alanları:✅Ev, İşyeri, Hastane, Fırın ve diğer tüm ortak kullanım alanları
Çalışma Saatleri:✅Her gün 24 saat hizmet vermekte
Acil İletişim:☎️ +90 542 619 52 10
Blog

İstanbul İşyeri İlaçlama

istanbul isyeri ilaclama
istockphoto 1186957564 170667a
İstanbul İşyeri İlaçlama 4

İstanbul işyeri ilaçlama hizmeti en ucuz fiyatlarla burada. İstanbul Okul, ofis, dershane ve iş yeri ilaçlama servisi alın!

Haşereler ve kemirgenler, yaşam alanlarımızın tümünde karşımıza çıkabilirler. Açık ve kapalı birçok alana servis olanakları sunarak, zararlı canlıların tümü şirketimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. İstanbul işyeri ilaçlama servislerimiz, kaliteli ilaçlarla ve yöntemlerle çalışma alanlarında bulunan zararlı canlıları kontrolü altına almaktadır.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, sinek, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, güve, gümüş böceği, kör fare, çıyan, sıçan, kertenkele, kırkayak, akrep, kene, pire, çatı faresi, fındık faresi, teşbih böceği, tahtakurdu, bit, mite, hamam böceği, örümcek, ev faresi, kakalak, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, , Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, karafatma, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama hizmetlerimiz, sıvı, kokusuz, katı, jel ve kokulu ilaçlarla gerçekleştirilir. Açık ve kapalı tüm alanlarda gerçekleştirdiğimiz fare ve haşere ile mücadele işlemleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılır. Fare ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz. Kocaeli ve İzmir’de de hizmetlerimiz, tüm ilçe ve semtlerde sürmektedir. Ev, bina, villa, konut, fabrika, ofis, park, bahçe gibi alanlarda ve daha çok sayıda açık, kapalı alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çünkü haşere ve fareler, her alanda yuva yapabilir ve kolayca adapte olabilirler. Özellikle çalışma alanlarında bulunan haşereler, bizlere maddi ve manevi anlamda zarar vermektedir.

Çalışma Alanlarında Haşere ve Fare Sorunu

İşyerlerinde haşere ve farenin varlığı, iş yaşamımızı olumsuz olarak etkilemektedir. Görüntü kirliliğine neden olan zararlı canlılar, birçok insanın psikolojisini bozmaktadır. Haşerelerin ve farelerin yaşam alanlarımızın tümünde varlığı, sağlığımızı da olumsuz yönde etkilemektedir.

İstanbul işyeri ilaçlama servislerimiz, sağlığınıza olumsuz yönde zarar veren ve huzurunuzu kaçırarak, işgücünüzde düşüşe neden olan zararlı canlıları güvenilir yollarla kalıcı olarak işyerlerinizden uzaklaştırmaktadır. Fiyatlarımız da işverenleri memnun edecek düzeydedir. Çalışanların sağlığını korurken, işverenin de bütçesini sarsmamaktayız.

İstanbul işyeri ilaçlama hizmetlerimiz, günün 24 saati açık olan işyerlerini de kapsamaktadır. Dilediğiniz her saatte hizmet ve randevu alabilirsiniz.

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir