Blog

İyi Bir Böcek ilaçlama Firmasının Özellikleri Nelerdir?

iyi-bir-bocek-ilaclama-firmasinin-ozellikleri-nelerdir

Böcek ilaçlama hizmeti almak günümüzde çok yaygın bir yöntemdir. Bu sebeple iyi bir ilaçlama firmasına ilaçlama yaptırmak gerekir. İlaçlama firmasını seçerken dikkat etmemiz gereken özellikler belirlenmeli ona göre bir yol izlenmelidir.

İlaçlama her tür zararlıya karşı kimyasal uygulamalar kullanılarak yapılan temizleme yöntemidir. Dikkatli ve titizlikle yapılması gereken bir durumdur çünkü insan sağlığı ile direk bağlantılıdır. Günümüzde çok fazla ilaçlama firması vardır. Bu firmalar ihtiyaç sahiplerinde kafa karışıklığına neden olmaktadır. Güvenilir ve garanti çözüm sağlayacak bir firma bulmak o kadar kolay değildir.

Böcek İlaçlama Firmalarının Özellikleri

Böcek ilaçlama yaptıracak kişiler birçok firma arasından gezerken kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bu türden karışıklıklar yaşanmaması için firmaların belli başlı özelliklerine dikkat etmek gerekmektedir.

  • Seçilecek firma tüm denetlemelerden geçmiş ve bakanlık onaylı olmadır.
  • Kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına direkt zarar vermeyen kimyasallardan oluşmalıdır.
  • İlaçlama ekibi profesyonel ve deneyimli olmalıdır. Deneyimsiz çalışanlar hem kendi sağlığına zarar verir, hem de ilaçlama yaptıran kişilerin sağlığına zarar verir.
  • İlaçlama öncesi firmalar mücadele edilecek böcek türünü ve mekanı analiz etmeli ve rapor çıkarmalıdır. Bu şekilde yapılan ilaçlamalar kalıcı ve net bir çözüm sağlamaktadır.

Garanti böcek ilaçlama firmamız yukarıda belirtilen tüm hassasiyetlere uyarak ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız uzun yıllardır sektörde öncü niteliğindedir. Gelişen ve yenilenen tüm sistemleri bünyesinde barındırır. İlaçlamaya ihtiyaç duyulan her mekanda ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, site, fırın, restoran vb tüm yaşam alanlarında uygulanmaktadır.

Firmamız 7/24 açıktır. İlaçlama ihtiyacı duyan herkes her saatte arayıp firmamıza kolaylıkla ulaşabilir. Böcek ilaçlama çevremizde gördüğümüz tüm zararlılara karşı etkin bir ve garanti bir çözüm sağlar. İlaçlama yaptırdığınızda uzun süre yaşam alanlarınıza böcek uğramayacaktır. Ülkemizde görülen haşere ve kemirgenler; hamam böceği, akrep, pire, fındık faresi, kalorifer böceği, eşek arısı, çatı faresi, sivrisinek, tahta kurusu, gümüş böceği, tatarcık, salyangoz, kulağakaçan, lağım faresi, kertenkele, tesbih böceği, kırkayak, mayt, deri böceği, kene, bit vb. canlılardır. Firmamız bu ve benzeri tüm zararlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

İstanbul haşere ilaçlama için bizi arayın!

Sektörde  30 senelik  deneyim ile sizlere hizmet sunan Garanti  İlaçlama olarak, işimizi büyük titizlikle ve itina ile yapıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte yıllardır İstanbul tüm ilçe ve semtinde ilaçlama yapmaktayız.

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu esas alınıp yetiştirilen kadromuz ile ilaçlama yaparken insan sağlığı faktörünü de asla unutmuyor ve insan sağlına hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, biyosidal ilaçlar kullanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir