Garanti İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlama Firması

İzmir, ilaçlama uygulamalarının en sık yapıldığı Ege bölgesi illerinin başında gelir. Sahip olduğu nüfusun yanı sıra, iklim ve coğrafik koşulları nedeniyle de haşere ve fareler için uygun bir ortama sahip olan İzmir böcek ilaçlama uygulamaları, yalnızca yaz aylarında değil, yılın her mevsiminde sık yapılmaktadır. Ortalama sıcaklığı 20 derecenin üzerinde olan bu şehirde, nemli ve sıcak havaları seven; pire, hamam böceği, tahtakurusu gibi haşerelere sık rastlanır. Bununla birlikte, çatı faresi, tarla faresi ve ev faresi gibi kemirgen türleri de İzmir’de en sık mücadele edilen zararlı canlılar arasında yer almaktadır.İzmir böcek ilaçlama şirketleri haşere ve fare türleri ile mücadelede etkin yöntemler uygulayarak kısa sürede haşere problemlerine son vermektedir.

İzmir’de İlaçlama Yapılan Haşere Türleri

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kene, pire, tahta kurdu, bit, tesbih böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan ve hamam böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Nüfusu bakımından ülkemizin en büyük üçüncü şehri olan İzmir’de nüfusa paralel olarak; ev, iş yeri, gıda işletmeleri, fabrika gibi alanların sayısı da oldukça fazladır.

Haşere ve fare sınıflarının en sık yuva yaptığı bölgeler arasında yer alan bu alanlarda haşere ve fare ilaçlama işlemleri yoğun olarak yapılmaktadır. İzmir böcek ilaçlama firmaları aracılığı ile yapılan uygulamalar, kapalı alanlarda olduğu gibi, bahçe gibi açık alanlarda da etkili olmakta ve zararlı canlılara karşı önlem oluşturmaktadır. Haşereleri yok etmek ve neden olduğu zararlı organizmalardan kurtularak, sağlık açısından güven sağlamak için yapılan böcek ilaçlama işlemlerinin niteliği ve bu uygulamalarda kullanılan böcek ilaçlarının kalitesi de son derece önemlidir.

Ev, fabrika, ofis, büro gibi kapalı alan olarak tabir edilen yerlerde genellikle sıvı ilaçlama uygulamaları yapılır. Sıvı böcek ilaçları kullanılarak yapılan bu pest kontrol çeşidi, oldukça etkili olmakla beraber, profesyonel olarak yapılmadığı durumlarda önemli sağlık sorunlarını beraberinde getirir. İzmir böcek ilaçlama servisimiz 7X24 hizmetinizdedir.

İzmir Böcek İlaçlama Hizmeti

İzmir böcek ilaçlama servisleri arasında lider olan Garanti böcek ilaçlama şirketi, gerek haşereler ile mücadele yöntemleri, gerekse böcek ilaçları ve ilaçlama türleri konusunda uzmandır. Bu ölçekte kaliteli ve garantili şekilde hizmet veren haşere ilaçlama firmamız; Karabağlar, Buca, Konak, Karşıyaka ilçeleri başta olmak üzere, Gaziemir, Menemen, Urla ve Çeşme ilçelerinde hizmet vermektedir. Açık ya da kapalı alanlarda garantili uygulamalar yapan ve haşereler ile mücadele konusunda %100 başarı sağlayan Garanti ilaçlama şirketi, insan sağlığı açısından hiçbir tehdit içermeyen böcek ilaçları kullanmaktadır.

İzmir’de ilaçlama şirketleri arasında, merdiven altı olarak tabir edilen ve basit ilaçlar ile işlem yapan çok sayıda firma olduğu unutulmamalı ve ucuz böcek ilaçlama fiyatları ile pest kontrol yapan bu işletmelerden hizmet alınmamalıdır. Sağlık sorunlarına, maddi zararlara ya da haşereler ile mücadelenin zorlaşmasına yol açan sahte ilaçlama servisleri kesinlikle tercih edilmemelidir.

7/24 İlaçlama Hizmeti

İzmir böcek ilaçlama kurulduğu günden bugüne kadar sürdürmüş olduğu çalışmalarında kaliteden ve güvenli hizmetten bir an olsun taviz vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.Böcek ilaçlama İzmir ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile daima kaliteli hizmet sunmaktadır.İzmir böcek ilaçlama tarafından böcek ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak bilgi ve randevu almanız mümkündür.

İzmir’de hizmet verdiğimiz semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir