Kategori arşivi İzmir

İstanbul İlaçlama Firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en güvenilir ve garantili hizmet veren bir firmayız. Garanti, yıllardır İstanbul halkına hizmet vermektedir.

İstanbul ekonomisiyle, turizmiyle, tarihiyle Türkiye’nin ve dünyanın en gözde şehirleri arasındadır. Türkiye’nin en kalabalık metropol şehri konumunda olan İstanbul’u her yıl milyonlarca turist ziyaret etmektedir.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları

Anılanın ve bilinenin aksine gökdelenleri ve plazalarıyla bilinen bu şehrin bir o kadar da yeşil alanı bulunmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde pek çok böceğe ev sahipliği yapan bu yeşil alanların düzenli periyotlar halinde ilaç işleminden geçmeleri gerekmektedir.

Özellikle turistlerin fazla olduğu tarihi mekanların yeşil çevreleri, çarşılar, park ve bahçeler, plazalar, apartmanların (vs.)  böcek ilaçlama işlemleri aksatıldığı takdirde insanların yaşam alanlarında istenmeyen ve insan sağlığı açısında tehlikeli olan haşere türlerine ev sahipliği yapacaktır. İstanbul, haşere ilaçlamak operasyonları sıklıkla yapılması gereken bir şehir özelliği taşımaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

İstanbul böcek ilaçlama firmalarının arasında en garanti sonucu sunan firmamız her an iletişime geçilebilir müşteri hizmetleriyle ve profesyonel kadrosuyla,  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakalarında her ilçe ve semte 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı ilaçlarıyla her türlü haşere sorununda çözüm odaklı sonuç sunmaktadır. Yapılan çözüm çalışmalarında kesin çözüm elde edilmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine hedef gösteren şirketimiz yıllardır İstanbul halkının en güvendiği İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında liderlik yolunda yürümeye devam etmektedir.

Firmamız müşterilerine samimi ve içten bir tutumla yaklaşan uzman kadrosuyla, haşere istilası sorunlarına en etkili sonucu sunar. İlaçlama işleminin ardından takibi bırakmayan ve kontrolleri sağlar. Gerekirse ilaç işlemini tekrarlayan firmamız İstanbul böcek ilaçlamada müşteri memnuniyeti yüzde yüz sağlamış bir konumdadır.

Anında Randevu Oluştur

Garantili ve kesin çözümle beraber önceliği insan sağlığı olan firmamız kaliteli hizmet sunar. İstanbul’un her ilçe ve semtine istenilen zamanda randevu oluşturuyor. Ev, iş yeri, mutfak, bahçe, apartman, ofis gibi alanlarda ilaçlama yapıyoruz. Firma iletişim numaralarından anında müşteri hizmetlerinden randevu alabilirsiniz. Firmamız 24 saat çalışmakta olup geceleri de hizmet vermektedir.

 

 

Piknik Alanı İlaçlama

Mevsim değişiklikleriyle beraber halka açık yeşil alanlarda ve piknik alanlarında vatandaşların korkulu rüyası olan kene ve böcek türleri artık Garanti Böcek İlaçlama ile kontrol altında. Son derece titiz ve profesyonel bir şekilde yapılan piknik alanı ilaçlama operasyonlarıyla insan sağlığına zarar veren haşere türleri kontrol altına alınarak böcek ilaçlama firmamız tarafından etkili çözüm hizmeti sunulmaktadır.

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Piknik alanı ilaçlama servisi

Özellikle sıcak mevsimlerde kendini göstermeye başlayan kene ve böcek türleri halka açık yeşil alanlarda tehlike saçmaktadır. İnsanlarda Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yol açan keneler sıcak havalarda piknik alanlarında, çayırlarda, bahçelerde ve hatta evlerin içinde aktif bir şekilde rol almaya başlamaktadır. Keneden korunmanın tek yolu düzenli bir şekilde yaşam alanlarına ve ortak alanlara ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Halkın sağlığını olumsuz yönde etkileyecek böcek türleri için yeşil alan, bahçe ve piknik alanı ilaçlama çalışmalarını düzenli periyotlar halinde yaptırmak önemli bir etkendir.

Garanti Böcek İlaçlama profesyonel ekibiyle en garantili piknik alanı ilaçlama ve kene ilaçlama için 7/24 boyunca vatandaşların hizmetindedir. Halkın sağlığını tehdit eden olası tehlikeleri ortadan kaldırmak için en titiz şekilde çalışan ilaçlama firmamız İstanbul, Kocaeli ve İzmir böcek ilaçlama hizmetini bu illerde vermekten gurur duymaktadır. Etkili çözüm isteyenler için müşteri hizmetlerimiz 7/24 görevlerinin başında. İletişim numaralarımızdan müşteri hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde her an ulaşabilirsiniz.

Kene Nasıl İlaçlanır?

Kene ilaçlama yöntemi olarak kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlanacak ortama göre ilaçlamanın kokulu mu yoksa kokusuz yöntemle mi yapılacağı belirlenmektedir. Genel olarak kenenin yoğun olduğu piknik alanı ilaçlamada, park, bahçe alanlarında kokulu ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem tüm böcek çeşitlerinde en etkili ve kalıcı çözümü sunmaktadır.

Kokusuz yöntem ise daha çok ev, iş yerleri ve diğer kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Nedeni ise kapalı alanlarda kene yoğunluğu az olması ve insan sağlığı açısından kokulu yöntemin zarar verebileceği göz önünde bulundurularak kokusuz yöntem tercih edilmelidir.

Garanti Böcek İlaçlama olarak TSE onaylı ilaçlarımız ile piknik alanı ilaçlama ve ev, iş yerleri ilaçlamalarda garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İzmir Fare İlaçlama

İzmir fare ilaçlama hizmeti de veriyoruz. İzmir gerek coğrafi konumu, gerekse şehir merkezi neticesinde yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği şehirler arasındadır. Özellikle yaz aylarında oteller ve pansiyonlar sıcak ve nemli havalara karşı böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmaktadır.

İzmir fare ilaçlama

İzmir fare ilaçlama

İzmir fare ilaçlama servisi

Garanti böcek ilaçlama servisi yıllardan beri hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama faaliyetleri ile İzmir merkez olmak üzere, tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. İlaçlama uygulamaları kapalı veya açık yaşam alanlarınıza sızan; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Bu türler yaşam alanları içine girdiğinde fark edilmediği müddetçe hızlı bir şekilde üreyerek, çoğalır ve böcek istilası haline dönüşür. Böcek istilası ise birçok maddi ve manevi zararlara sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için evinizde ve ya iş yerinizde herhangi bir böcek türü ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden böcek ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekir.

Firmamız yılların verdiği güvence adı altında ve Sağlık Bakanlığı onayınca hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise insan sağlığı açısından zararsızdır. Profesyonel ilaçlama ekibinin böcek ilaçlama öncesinde gerekli alanın büyüklüğünü ve böceğin cinsini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama işlemi sonucunda uzun bir süre herhangi bir böcek ile karşılaşılmaz. Bunun yanı sıra ekip liderinin yapılan işlem ile ilgili sorumlu kişiyi bilgilendirmesi ve alan içinde yapılacaklarını açıklaması gerekir. Böcek ilaçlama işlemi sonucunda belirli bir süre alanda derinlemesine ve sulu temizlik yapılmaması gerekir. Bu durum ilacın nüfuz etme gücünü azaltabilir.

Sizde park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık yaşam alanlarınızın yanı sıra; ev, okul, otel, iş yeri, fabrika gibi kapalı alanlarda da fare veya böcek ilaçlama işleminden yararlanmak istiyorsanız Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerinden bilgi ve yardım talep edebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve hesaplı fiyattadır. İzmir fare ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

İzmir’de hizmet verdiğimiz semtler

Bayraklı Böcek İlaçlama

bayraklı böcek ilaçlama

Bayraklı böcek ilaçlama servisimiz de 7/24 İzmir’in tamamına hizmet vermektedir. İzmir böcek ilaçlama şubemiz senelerin tecrübesine şehir ile paylaşıyor. Böcek ve fare ilaçlama işlemleri özellikle günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Ev, iş yeri, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; tarla, bahçe, bağ ve çiftlik gibi açık alanlarda da haşere ve fare ilaçlama uygulamaları sıklıkla yapılır.

Bayraklı böcek ilaçlama servisi

Garanti böcek ilaçlama firması yılların verdiği güvence adı altında kaliteli, hızlı ve ekonomik böcek ilaçlama faaliyetleri sunmaktadır. Firmamızdan bağlı profesyonel ekip, ilaçlama yapılacak olan alanın büyüklüğünü, ilaçlama yapılacak olan böcek türünü ve direncini tespit eder. Tüm bu veriler toplandıktan sonra alan için en uygun böcek ilaçlama uygulamasına başvurulur. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda ekibimiz gerekli alanın tam olarak böceklere karşı düzenli bir şekilde korunabilmesi için gerekli tedbirleri elden bırakmaz.

Böcek ilaçlama sonrasında ekip lideri sorumlu olan kişiye 10 gün içinde neler yapılması gerektiğini eksiksiz olarak aktarır. Özellikle dikkat edilmesi gereken ise ilk on günlük bir zamanda alan içinde sulu bir temizlik yapılmaması gerektiğidir. Böce ilaçlama uygulaması sonucunda yaşam alanlarınız içinde uzun bir süre herhangi bir böcek türüne rastlamanız olası değildir. Böcek ilaçlamanın etkisini her zaman sürdürmesi için düzenli periyotlar halinde ilaçlama uygulamalarına devam etmek gerekir.

İzmir, Bayraklı’nın şu mahallelerinde fare ve böcek ilaçlama uygulaması yapıyoruz

 • 75. Yıl Mahallesi
 • Adalet Mahallesi
 • Alpaslan Mahallesi
 • Bayraklı Mahallesi
 • Cengizhan Mahallesi
 • Çay Mahallesi
 • Çiçek Mahallesi
 • Doğançay Mahallesi
 • Emek Mahallesi
 • Fuat Edip Baksi Mahallesi
 • Gümüşpala Mahallesi
 • Manavkuyu Mahallesi
 • Mansuroğlu Mahallesi
 • Muhittin Erener Mahallesi
 • Onur Mahallesi
 • Org.Nafiz Gürman Mahallesi
 • Osmangazi Mahallesi
 • Postacılar Mahallesi
 • R.Şevket İnce Mahallesi
 • Soğukkuyu Mahallesi
 • Tepekule Mahallesi
 • Turan Mahallesi
 • Yamanlar Mahallesidir.

İzmir böcek ilaçlama şubemiz, bilhassa insanların ve çevredeki diğer hayvanların sağlığını gözetir. Böcek ilaçlama uygulamalarımız TSE gereğince garantili ve Sağlık Bakanlığı tarafından tüm ruhsatlara sahip olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız gerek müşteri hizmetleri, gerekse alanında uzman ilaçlama personeli ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz saat diliminde firmamızı arayarak ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Bayraklı böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

Bayraklı’da En Çok Şikayet Aldığımız Semtler;

Soğukkuyu Böcek İlaçlama Alpaslan Böcek İlaçlama Gümüşpala Böcek İlaçlama Manavkuyu Böcek İlaçlama

Beydağ Böcek İlaçlama

beydağ böcek ilaçlama

Fare ve böcek ilaçlama uygulamaları çevremizde istenmeyen canlılara karşı sağlığımızı ve güvenliğimizi korumak amacıyla son derece gerekli bir işlemdir. İzmir’de faaliyet gösteren Beydağ böcek ilaçlama şubemiz ile hizmetinizdeyiz. Günümüzde özellikle kentsel dönüşüm sonrasında böceklerin yaşam alanları içine girilmiş ve bu nedenle insan sağlığı açısından zararlı böcek ve fare türleri insanların yaşam alanlarına sızmaya başlamıştır. Bu da insan sağlığı için olumsuz sonuçlara yol açmıştır. Beydağ ilaçlama servisimiz böcek, fare ve pire ilaçlama için çözümler üretiyor.

Beydağ böcek ilaçlama servisi

Bu nedenle bilhassa çocukların bu canlılar ile aynı ortamda yaşamasını engellemelisiniz. Böcekler insanların yaşadığı kapalı alanlara dışarıdan getirilen poşetlerle birlikte girer. Bunun yanı sıra açık kapı ve pencere kenarlarından, zaman içinde hasar görmüş parke ve duvar yarıklarından kolaylıkla girebilir.

Garanti böcek ilaçlama firması olarak şikayet aldığımız alanla ilgili öncelikle küçük bir keşif yapılır. Böcek ilaçlaması uygulanacak alanın büyüklüğü, böceğin türü ve ilaca karşı olan direnci belirlenir. Tüm veriler ele geçirildikten sonra ilaçlama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda alan içinde belirli bir süre herhangi bir böcek türüne rastlamak mümkün değildir. Yaşam alanlarınızı düzenli olarak tüm fare ve böcek türlerine karşı koruyabilmek için düzenli periyotlar halinde fare ve böcek ilaçlama uygulamalarından yararlanmanız gerekir.

Garanti böcek ilaçlama firması TSE garantisi adı altında ve Sağlık Bakanlığı tarafından verilen tüm ruhsatlar doğrultusunda böcek ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. Firmamıza bağlı çalışan ilaçlama ekiplerimiz ise alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Böcek ilaçlama uygulaması sona erdikten sonra belirli bir süre ilaçlama yapılan alanda herhangi bir böcek türüne rastlamak olası değildir. Yaşam alanlarınızı tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı her daim koruyabilmek için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamaları hizmetinden faydalanmanız gerekir.

Garanti böcek ilaçlama firması Beydağ’ın tüm mahallelerinde ev, hastane, iş yeri, okul, fabrika gibi tüm kapalı alanların yanı sıra; çiftlik, tarla, bahçe gibi açık alanlarda da fare ve böcek ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli yardım ve bilgiyi alabilirsiniz.

İzmir ilaçlama şubemize bağlı çalışan Beydağ böcek ilaçlama ekibimiz telefonunuzu bekliyor.