Garanti İlaçlama

Jel Böcek İlaçlama Nasıl Uygulanır?

Jel böcek ilaçlama sadece hamam böcekleri ve türleri, karafatma ve kalorifer böceklerinden kurtulmak için uygulanan bir ilaçlama tekniğidir. Diğer haşere ve böcekler için uygun değildir. Oldukça kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilmekte olan bu uygulamada kullanılan ilaçların insanlara ve çevreye hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Böcek ilaçlama şirketleri ile görüşülerek bu hizmetten yararlanmanız mümkündür.

Böceklerden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri tarafından gerçekleştirilen jel böcek ilaçlama uygulaması, ilaçların şırınga veya silikon yardımı ile kapı ve pencere pervazlarına, boru ve çamaşır, bulaşık makinesi altlarına ufak parçalar halinde konularak gerçekleştirilmektedir. Böcekler bu ilaçların kokularına gelirler ve gördüklerinde ilaçları yerler. Daha sonra yuvalarına giderek ölen bu böcekleri bir diğer grubundaki böcek ve haşereler yer. Bu şekilde devam eden döngü sayesinde tüm haşere ve böcek problemlerine son verilir. Jel böcek ilaçlaması için hiçbir önleme gerek yoktur. İlaçlama sonrasında da herhangi bir temizliğe gerek duyulmaz. Hatta ilaçların konulduğu yerlerin ıslak bez ile silinmemesi, ilaçların kalıcılığının daha uzun süre olması adına daha doğru olacaktır.

Jel Böcek İlaçlamada Uzman Çalışmasının Önemi

Haşereler ile mücadele için uygulanan jel böcek ilaçlama işlemi için Garanti ilaçlama firmasından hizmet almanız mümkündür. Ev ve iş yerlerinde daha çok gerçekleştirilen bu işlem için profesyonel ekipler çalışmalıdır. Bunun bilincinde olduğumuzdan ekiplerimiz, eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından oluşmaktadır. İlaçlama öncesinde haşerelerin bulundukları yerlerin tespitlerinin doğru yapılması alınacak sonuçların kesinliğinde oldukça önemlidir. Doğru uygulamalar için böcek ilaçlama şirketleri seçilirken Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmalarına dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir